Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vasárnap Anikó fog kiesni, ez...

Vasárnap Anikó fog kiesni, ez biztos (? )

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősöm Budapesten dolgozik egy hotelben recepciósként. Ma foglaltak ott le Anikónak egy szobát vasárnap estétől.


Ehhez mit szóltok?


Szóval Éva fog visszamenni.


2011. ápr. 29. 17:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Egy másik hotelben meg Évának foglaltak le szállást,nem?:D
2011. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesz ilyen is. Csak úgy voltam vele, hogy megosztom veletek ezt a biztos információt, mert ez biztos, ellenben a többi híresztelgetéssel. Ennyit tudok, amit leírtam. Anikónak szobát foglaltak vasárnapról hétfőre. Két ügyintéző foglalta le neki személyesen.
2011. ápr. 29. 17:29
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem, hogy NEM így lesz... :)
2011. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Én sem így szeretném, de biztos az infóm, szóval...
2011. ápr. 29. 17:53
 5/36 anonim ***** válasza:
0%

én meg éppen ma mentem hozzá Vilmos herceghez... -.-

sajnos a liba anikó fog visszamenni, most attól mert itt gyártjátok a hülyeséget, nem fog megváltozni.


szerinted majd pont lefoglalnának előre egy szobát anikónak, még ha tényleg menetrend szerint neki kell kiesnie akkor is? ugyan kérlek, ennyire hülyének nézed az rtl-t?

2011. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
meg akkor álnéven foglaltak volna neki szobát amúgy is... jaj de hülye vagy komolyan.
2011. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy majd sokan hülyeségekkel jönnek. Nem érdekel különösebben, én sem szeretném, ha Éva menne vissza, de nekem ezt mondták és ez nem valami hülye kitaláció. Ha nem hiszitek, hát nem, ez van. Gondoltam tudni szeretné sok néző, hogy ki fog visszamenni, én meg gondoltam hát megosztom, amit biztosan tudok, első kézből.
2011. ápr. 29. 18:34
 8/36 A kérdező kommentje:
Ja, és a Venturában dolgozik az ismerősöm, mint recepciós.
2011. ápr. 29. 18:42
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora csalás lenne?? Tudtam, hogy ez nem a Paradicsom, de hogy itt ennyire csaljanak... na most mondom, ha ez valóban így lesz, befejeztem a VV4-el!!! És az Rtl klubbal is!!!!!!! :@
2011. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Végre valaki(utolsó). Én sem nagyon tudtam elhinni, de hát miért mondana ekkora baromságot az ismerősöm. Főleg, még a hotel is stimmel(mintha ezt a Ventura hotelt emlegetnék mindig a műsor után).

Most írtam neki, hogy milyen néven foglaltak le neki szobát, mert ez engem is érdekel. Én is elgondolkoztam rajta, hogy ugyan milyen néven...mert ezzel meg is kockáztatnák a lebukást....

De majd írok, hogy mit mondott.

2011. ápr. 29. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!