Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen animék vannak amik...

Milyen animék vannak amik nagyon jók? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokat kerestem és vannak amik tetszenek, csak nem tudomom honnan töltsem le, mert nem szeretném neten nézni...

Nagyjából megnéztem az összes szinkronosat, és pár feliratosat amit megtaláltam.És ha nem nagy kérés meg tudnátok mondani hogy hol szerezzem meg őket?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2011. ápr. 30. 11:28
 1/6 anonim válasza:

[link]

itt le tudod tölteni és ha utána nézel akkor még biztos h találsz olyan animét ami neked is tetszeni fog!

én most a Special A-t nézem de szentem még jó a

Kimi ni todoke I-II.

Death Note

Itazura na kiss

Paradise kiss

NANA

Chrono crusade

fruit basket

2011. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dragon ball:dd
2011. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inuyasha, Yu-Gi-Oh, Bleach. torrent oldalakon megtalálod őket.
2011. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

alap-animék, ezeket tuti imádni fogod:


Dragon Ball (de a simával kezd,majd Z, Gt, esetleg a mozifilmek...a történelem legjobbjának kiáltották ki.)


Death Note (1-2. széria, ha elkezded sztem 2-3 nap alatt végzel is vele, annyira odaszegez a képernyőhöz:D)


Ha lány vagy, szeretni fogod:


Peach Girl (szerelem,dráma,lányok egymást kikészítése, a kedvncem, 1nap alatt megnéztem)


Itazurana Kiss


Bokura Ga Ita (szenvedős sztori)


Lovely Complex ( 2-3 nap alatt kivégezhető)


School Days (fiúknak is ajánlom :D, horror-tini-dráma-végén csattanóval)


Horror:


Highschool of the Death (egyik legjobb zombis anime)


Abszolút sokat röhögsz majd rajta:


Perfect Girl Evolution (kiterülsz olyan vicces xd)


ha esetleg szereted a doramákat(húsvér japán szereplős sorozat), akkor ezekből a legjobbak:


LIFE (garantált leköt a székbe,én többször is végignéztem már, gimis diákokól szól,hogy hogyan készítsék ki egymást.megalázás,kigúnyolás,klikkesedés...)


Hana Yori Dango (ez is szintén kerek szemekkel fogod nézni, megjegyzem ennek van anime változata is, viszont élőben sokkal élvezhetőbb)


Gokusen (tanár-diákok viszonya, durva :D)

2011. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D azt hiszem el leszek egy darabig :p
2011. máj. 3. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
alap, szivi :D majd számolj be légyszi h melyik tetszett legjobban illetve h mi tetszett benne a legjobban :D
2011. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!