Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? (1995-2000 körüli)

Figyelt kérdés

Még kicsi voltam de a film annyira megmaradt bennem..


Úgy emlékszem Golyó volt a címe de így nem találom sehol..Egy lánynak volt a szülinapja és meg akartál ijeszteni és megkötözték a barátai berakták a csomagtartóba és egy nagy cukor-golyót tömtek a szájába, hogy ne tudjon kiabálni de mire elvitték a lányt a buliba? addigra a golyót lenyelte és a torkán megakadt és megfulladt. A barátok megijedtek azt hiszem utána felakasztották valami fára...??? nem tudom biztosra mert ez már homályos...


2011. ápr. 30. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
úúúúúúúúúúú, én tudom tudom tudom, basszus, a nyelvemen van ááá. nagyon imádtam ezt a filmet, és nekem is valami golyó cím ugrik be.
2011. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem is golyó volt a címe...valami más...már idegesít, hogy nem tudom:):/
2011. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj akkor ha eszedbe jut leírnád légyszíves? :) Mert én is kerestem már sokszor és nem tudok rájönni, hogy mi lenne a címe :S
2011. ápr. 30. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor keressük már együtt, mert engem már úgy felidegesít..azóta ezt keresem:D a film szinte minden részletére emlékszem, de sehogy se találom.

Ez műfajilag dráma, nem? legalábbis szerintem az.


Egy filmkatalógus oldalon néztem végig 95'-től 99'-ig a drámákat, és nem találtam.

2011. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és lehet hülyeség, de mintha az első szó a címből "nagy" lenne. Valami nagy..valami. Így sem rémlik semmi?
2011. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kemény dió:)
2011. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ááááááááhhhhááá:D és tényleg, kösziköszi:)
2011. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2011. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úristen tényleg!! Köszönöm :D
2011. ápr. 30. 19:48
 10/10 anonim ***** válasza:
:D
2011. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!