Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Krizbai Teca vajon akkor is...

Krizbai Teca vajon akkor is továbbjutott volna, ha nem lenne vak?

Figyelt kérdés

Oké-oké, jó hangja van, de szerintem az is közrejátszott, hogy vak.

Szerintem... (nem provokálni akarok).


2011. ápr. 30. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

hát mindenképp jobb hangja van mint annak a kínai lánynak és ő is bejutott

amúgy meg elég nagy szó hogy milyen jól játszik zongorán vakon , azért az nem semmi

2011. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Én nem nézem,ezért nem tudom hogy a hölgy mit teljesített,de az ilyesmi bizony sokat számít. Elnézöbbek,segítőkészebbek olyannal,aki valamilyen téren hátrányos helyzetű. Pl.aki megnyerte az elsőt srác,annál is biztos voltak jobbak,csak hát a gyerek szegény volt igy megesett rajta az emberek szíve.
2011. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó: ja, aztán múltkor olvastam, hogy elb.aszták az összes pénzt, és ugyanolyan putriban élnek, mint régen, sőt...
2011. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem. Egyből ez fordult meg a fejemben, és nem rosszindulatból mondom, de ha nem lett volna vak, a nézők se rá voksoltak volna. Plusz a lezbi bohócnak is az segített, hogy bőgött.
2011. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
23.18 as vagyok. Komolyan? Ez durva. Legalább az anyjának lehetett volna annyi esze,hogy félreteszi a pénzt a srácnak. Hát igen,akkor nem véletlenül szegények.
2011. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Thurston ***** válasza:
67%

"hát mindenképp jobb hangja van mint annak a kínai lánynak"


Ez mondjuk remélem vicc volt.

Most először láttam ezt a műsort, de messze a kínai csaj volt a legjobb előadó. A vak csaj meg erős közepes. Fullon a zongorára kéne koncentrálnia, és nem popzenei szinten. Mert ahhoz ért. Jól.

2011. máj. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom.

Sajnálatos, hogy vak, de a hangja attól még nem a legjobb. Tényleg csak erősen közepes.

2011. máj. 1. 09:50
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az elsővel... Ha a tegnapi előadást nézzük, akkor Teca magasan verte Timicsen-t... PErsze nem egy világklasszis, de ha Timi Chan bejutott akkor Tecának is be kellett...
2011. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Az egy dolog, hogy tiszta hangja van, de nem csak tisztának kell lennie annak a hangnak. Tök monoton volt,ahogy énekelt. Semmi különleges nincs a hangjában.
2011. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Ez a műsor más,mint az X-faktor.Ott énekhangot,szinpadi megjelenést,jó mozgást,csinos külsőt kerestek vagyis egy igazi sztárt,aki eladható. A csillag születik pedig a különlegességet keresi,azt,amit máskor,máshol nem láthatunk,mert sehova nem "fér be". Vannak meghökkentő pillanatok és néha igazán emberi a műsor. Tabáni Istvánnak elképesztő hangja van,de az X-faktorból repült volna,hisz nem popsztár alkat,nem lehet tökéletesre gyúrni,mégis van benne valami,a személyiségében,ami megfog.Sírni a fényév távolságon,egy X-faktoros nem teheti meg,ott mindennek tökéletesnek kell lennie,mert csak a profizmus a lényeg.

Krizbai Teca szintén nem X-faktoros alkat.Szépen énekel,vakon zongorázik,értelmes szöveget ír és kellemes zenét.Nekem ez elég,ahhoz,hogy látni akarjam még párszor.Különleges,egyedi és nem azért,mert vak,hanem annak ellenére,hogy vak.

A saját képességeivel pedig szerintem mindenki tisztában van.Nem sofőrnek jelentkezett a királyi családhoz,hanem azt hozta,amihez ért.

2011. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!