Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek még mindig olyan...

Szerintetek még mindig olyan népszerű Alekosz mint pl. a műsor közepén volt? Egyszóval még mindig annyian szeretik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sosem kedveltem. Túlságosan okosnak hiszi magát, mindig azt hiszi neki van igaza. Azt mondja szereti a nőket. Nem szereti őket, csak meg akarja kapni már végre valamelyiket. Alkoholista mint ahogy Éva is, ezért is jóbarátok! Remélem egyik se nyer.

Bár én senkinek nem drukkoltam, mert mindenkiben volt vmi ami ellenszenves. A végén már Laciban is...

2011. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alekosz erősen manipulatív személyiség, erre már rá illett volna jönni, bár nem rossz gyerek. Éva tiszta szándékaiban vele kapcsolatban sem biztos egyáltalán, ezért a sok piszkálódás, de ő is képes viszonylag jól kivágni magát ezek után. Nem tudom, népszerűenek népszerű. De egy rossz húzás a végén, és minden elúszik neki!
2011. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
volt 1 időszak amikor szimpatikus volt, de azóta olyanokat csinált, hogy a szememben egyre lejjebb süllyedt... sose adnám neki a fődíjat!!! igazából egyik se érdemli meg, talán még a jerzy, de azért ő se olyan 'ártatlan', mint amilyennek látszik...
2011. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 (L) Bella (L) ***** válasza:
Szerintem még mindig ugyanannyian szeretik. Alekosz jelenség, nem futsz vele tucatjával össze az utcán...
2011. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én az elején utáltam, aztán a közepefelé megszerettem, most ugy vok vele h nagyon utálom megint :)
2011. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egészen csíptem sokáig. Legalábbis úgy tartottam, hogy ő az aki miatt leginkább érdemes leülni a vv4-et nézni. Mára már teljesen megutáltam.De nagyon!!!!!
2011. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én az elejétől kezdve nem kedvelem,eleinte csak az nem tetszett ,h. olyan erőszakosan nyomult a lányokra.Most meg már szinte semmi sem maradt amiért kedvelni tudná.Igazi kedvencem nincs,nem is volt ebben a szériában.Azért írtam ki ezt a kérdést ,mert úgy látom sem itt sem más fórumokon nem istenítik őt már annyira.
2011. máj. 1. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a műsor közepe fele szerették a legtöbbet, nagyon feltünően, akkor tényleg mindenki azt mondta, hogy ő fog nyerni. Azóta szerintem rengeteget gyengült...
2011. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ő fog nyerni (sajnos), hisz ott fog játszódni a párkeresős műsora, így ki sem kell neki jönni, de elég gáz nők jelentkeztek, de nem is normális akinek tetszik!
2011. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!