Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV telefonos szavazása...

A VV telefonos szavazása ellenőrizhető, ha igen akkor miért nem mutatják a számlálót vagy előre el van döntve, hogy kinek kell kiesni?

Figyelt kérdés
Esetleg a nagy pénzbevételre megy az RTL és manipulálják az egész műsort.
2011. máj. 2. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Igen, el van döntve előre. De persze ezt alig hiszik el az emberek, mert annyira szűklátókörűek, hogy nem látják a fától az erdőt. Van, aki elhiszi, de nem akarja...nem bírja elfogadni azt a tényt, hogy ennyire megvezethetik mások.


Az utolsó mondatodra meg csak annyit reagálnék: IGEN.

2011. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát persze kiesik a kedvenc akkor már buda nem?
2011. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bunda*
2011. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21:09

Ha ez az elsőnek szólt, vagyis nekem, akkor elmesélem, hogy nem vagyok olyan szánalmas, hogy ha rajongó is lennék, és az kiesne, már egyből bundáznám a dolgot. Azt sem értem, hogy lehet egyáltalán rajongani ezekért. De csak éljél továbbra is abban a hitben, hogy akire küldöd a szavazatodat, az tényleg "jó helyre" megy.

2011. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!