Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV4 nézők! Kinek adnátok a...

VV4 nézők! Kinek adnátok a fődíjat? Ki a legszimpibb nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Jerzy
2011. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Egyik buta, másik idegbeteg, harmadik meg egy bunkó állat.

Egyiknek sem, de ha muszáj valakit választani akkor Jerzy

2011. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Alekosznak
2011. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jerzy
2011. máj. 4. 16:42
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha az emberi értékeket nézem, akkor Jerzynek. Ha azt nézem, hogy ki érdemli meg legjobban, akkor az az Éva. ő megküzdött érte, sokat párbajozott is, kapott ott hideget-meleget, de nem adta fel a játékot, "küzdött" tovább. Jerzyt 3-4 hónapig alig lehetett észrevenni. Aztán szépen kinyílt, szimpatikusabb is lett számomra, mint korábban, csak azért furcsa. Az egy dolog, hogy a szerelme távozása után jobban kinyílt, mert nem volt benne megfelelni akarás mások felé, na de hogy meg is okosodott, azt nem tudom hova tenni. Előtte azért elég butácska volt, most meg nyoma sincs ennek, és nem értem, hogy a szakítással miért jár együtt egy IQ-duplázás is? Na mindegy, nekem ő furcsa, de mint már írtam az elején, emberileg őt bírom a legjobban.

Alekosznak nem adnám, mert az hülyeség, hogy csinálta a show-t. Persze így annak tűnik, de ismerem őt személyesen is, és nem csinált az semmilyen showt, csak magát adta és kész, ami annyiból állt, hogy minden nap rámászott az összes jelenlevő lányra, és ismételgette ugyanazokat a gondolatokat. A feladatokból is csak immel-ámmal vette ki a részét, a házimunka meg nuku, csak a pia meg a nők. Számomra ez nem nagy teljesítmény.

Évának is voltak unszimpatikus húzásai, de ő tényleg törtető, nagyon akarta, és meg is tett érte mindent. Az elejétől kezdve ugyanolyan volt, nem ment át nagy változásokon, mint egyesek, és nem csak a játék vége felé( mikor már amúgy is alig vannak benn) lehetett észrevenni, hogy ott van.

2011. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Jerzy
2011. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Jerzy
2011. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Jerzy
2011. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Jerzy
2011. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!