Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Amikor kiáll vki Jerzy mellett...

Amikor kiáll vki Jerzy mellett, mindig erkölcsösségét, emberi értékeit hozzák fel. Mit szólnak ők a következő videókhoz?

2011. máj. 4. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyan nem ezt hangoztatom,de felháborítanak ezek a vélemények(mármint hogy adjuk Jerzy kezébe a nyereményt).Ezek vakok,vagy mi??Engem undorít ez az ember,ha ránézek,azonnal ez a videó jut róla eszembe,nem csoda hogy összejött Gigivel,zsák a foltját,midkettő szexiparos..már a szája is olyan gusztustalan,buta kutyafeje van,pfffff
2011. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Akkor Évarol mi jut eszetekbe?ha már itt tartunk...
2011. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De itt most nem éváról van szó, hanem Jerzyről. Ne terlej másra, ez most nem összehasonlítás, hanem csak róla szól a kérdés. És évát nem is szokták erkölcsösnek emlegetni, míg Jerzyt igen.
2011. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Éva meg luxusprosti volt! Ehhez mit szólsz? Sőt még róla is van egy pucér kép az interneten! Meg amúgy nem tudhatod hogy hogyan élt az intézetben, ezért meg tudom őt érteni.
2011. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de az Éva rajongók nem is érvelnek azzal, h Évike de erkölcsös, és emberi értékekben gazdag! amúgy meg mondani bármit lehet.


és hajrá alekosz! :)

2011. máj. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!