Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell Jerzynek állandóan...

Miért kell Jerzynek állandóan mutogatnia a meztelen testét? Pl. :amikor tangában főzött.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszi magáról, hogy egy hú de nagy adonisz! Aztán a kis szikár Milo gyerek lazán lenyomta szkanderben xD
2011. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi köze a szkandernak ahhoz, hogy valaki jól néz-e ki?:O
2011. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha valakinek ilyen a teste, szerintem mutogathatja is.
2011. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én élvezem h mutogatja
2011. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez a tangás most kötelező volt neki.
2011. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden villalakónak volt egy kívánsága, Éva azt kérte hogy Jerzy tangában főzzön nekik kaját. Ezért volt.
2011. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elnezest, azt nem tudtam, h a tangaban fozes feladat volt.



De amikor polo vagy ing nelkul maszkal a villaban! En is no vagyok, tenyleg nagyon jol nez ki, de aze oltozzon mar fel! Latszik, Alekosz is mfsszeng mellette..

2011. máj. 8. 08:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Alekosz mit feszeng? Senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy márpedig neked barátom így kell kinézned.
2011. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ebből él,ezzel keresi a kenyerét,a f@szával meg a magamutogatásból szóval ez már megszokott dolog... mellesleg állandóan azzal kampányolnak milyen szegény körülmények közül való,hát én még nem láttam szegény himringyót,modellt
2011. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jerzy a munkája miatt hozzászokott ehhez meg mit takargassa magát, béci is futkozott félmesztelenül sokat... a tangás az tényleg feladat volt mint már írták előttem is.
2011. máj. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!