Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy hívják Lelkes Emese...

Hogy hívják Lelkes Emese Zoltánját?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 16:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Én láttam már a srácot színházban, jó volt, de nem tudom hol. Turek Miklósnak hívják és színész. találtam egy honlapját. [link] meg sokmindent itt a neten.
2008. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
27%
Szerintem Zoltán nem létező személy, sőt. Emese egy kitalált világban él, elképzeli a főnökét, Zoltánt. Nem véletlenül nem szólítja Zolinak.
2008. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Jaja, Turek Miklós az! És itt vannak a filmjei (nem csak reklámokban játszik ám ;):

[link]

2008. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerntem szinkronszínész is. Bár lehet keverem, de nekem emlékeztet a hangja a helyszínelőkből a vörös főnök arcra.horáció asszem... Látszik is amúgy a reklámban, h nem amatőr, szóval:P
2008. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
96%
Ja tiszta Pom-Pom:D Csukás István saját bevallása szerint egy képzeletbeli barát. Egy világ dőlt össze bennem amikor megtudtam:( Ha Zoltánról is kiderül hát én nem is tudom milyen mélyre zuhanok magamba:)
2008. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
96%

a csaj jól adja a hülyét , az elején még tetszett is...

bár ami most a bankoknál-igazi dömping van , úgy általában elegem van a bankos reklámokból, mert az egy dolog hogy a tv ben is az megy , de kimegyek az utcára és körbevesznek.

de ahogy vezérünk mondta - el lehet menni innen :d

mondjuk ezek közül emese a legszinvonalasabb meg a legkitartóbb , nagyon régóta megy

2008. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
96%
JA Zoltánnal:D Ö és az örök szerelem:D Kíváncsi vagyok mikor lesz románc a vége:) Nagyot nevetnék ha konzervdobozokat húzó autóból integetnének.:)
2008. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!