Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyerni meg a mai finálét?

Ki nyerni meg a mai finálét?

Figyelt kérdés
Ne azt írd h kit szeretnél,meg hogy melyikőjüknek örülnél,hanem hogy melyiknek van a legnagyobb esélye és hogy miért.
2011. máj. 8. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Jerzy
2011. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem Alekosznak. Mert őt sokan szeretik
2011. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
MKB Veszprém. Egyelőre nagyon vezet.
2011. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Jerzy.


Egyszerűen azért, mert nincs más opció.


Éva vállalhatatlan, alkoholista, eddig eszköz volt a nézettség fenntartására, de már nem kell hisz vége a műsornak. Ráadásul az utolsó két párbaját éppencsak megnyerte (az RTL jóságos manipulálásával), és ott is az Alekosz-fanok erősítették, akik most a fináléban értelemszerűen nem lesznek ott mögötte.


Alekosz hozta a nézettséget, de nyerni ő sem fog, ő kap saját műsort jó pénzért, és így továbbra is a reflektorfényben maradhat.


Jerzy viszont erősödik a nehéz múltja miatt, plusz aki utálja az Éva-Alekosz duót (és ők is vannak szép számmal), az majd rászavaz. És ha megnyeri, akkor erről még sokáig lehet majd cikkezni meg Fókusz-riportot forgatni, hogy a szegény fiú élete hogy változott meg a nyereménnyel (koldusból királyfi effektus).


+ ha megnézzük az eddigi évadokat, a nagy esélyesek helyett mindig a szürkébbnek tartott szépfiú nyer (Szabolcs, Laci, Milo) - ebbe a sormintába tökéletesen beleillik Jerzy.


Ezért fog ő nyerni.

2011. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Alekosz a legesélyesebb szerintem.
2011. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Mért az nyerjen ennyi pénzt...aki amúgy sosem csinál semmit az életben és mindene megvolt?A másik személy,meg csak miadta volt ilyen erős!

Yerzi egyedül állta meg a helyét,de mi lett volna,ha Éva kiesik előbb?Alek akkor is szórakoztató lett volna?Szerintem csak egymást erősítették eddíg!

2011. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

ma 12:29

Ja,egyre jobban jönnek fel.

Am köszi a válaszokat jöhetnek még.:))

2011. máj. 8. 12:38
 8/22 anonim ***** válasza:
Alekosz szerintem, hisz elég sok őrült fanatikus rajongója van. De személy szerint akkor nyerje Éva, bár utálom őt is, de Jerzy semmiképp, mert semmit nem csinált az egész műsor alatt és most el van szállva magától, alekosz meg egy nagy senki
2011. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez már levan zsirozva elöre hogy Jerzy fogja megnyerni,amikor már elkezdödött a müsor akkor meglett mondva,keress rá a forumokon!
2011. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:58



Aha, persze. Ahogy februárban az is le volt zsírozva, hogy Béci nyeri meg a VV4-et..

2011. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!