Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézitek ma a Való Világot?...

Nézitek ma a Való Világot? Nem vagytok szomorúak, mert fél év után véget ér az a műsor, amit heteken keresztül szájtáva néztetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

1., Nem, örülök, hogy vége annak a szemétnek

2., Ezért el akarsz válni? Vagy miért a válás kategóriába tetted a kérdést?

2011. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megválunk a valóvilágtól:(((((((((((((
2011. máj. 8. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem unod még ezt a valóvilág válást? Örülünk, hogy vége annak a borzalomnak! Szerintem ne hirdesd, hogy nézed, nem vall magas IQ-ra!
2011. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

"megválunk a valóvilágtól" :DDDDDDDD

Amúgy nme vagyok szomórú, mert rendszeresen nem néztem, nameg jön az alekoszos sóó ugyh lesz mit nézni:DD

2011. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

de most miért vagytok ilyenek?

Én is nagyon szomorú vagyok, olyan mintha hiányozna vmi.ez napjaim résza volt hogy nézem, most meg olyan mintha üres lenne a napom.mert minden nap hazajövök a suliból, megtanulok, és nézem VV, hogy leadjam az aznapi stresszt, és ez jó, aztán mindig másnap reggel 1. óra előtt megbeszéltük hogy mi volt tegnap a VV-ben.És ez nagyon nagyon hiányozni fog.. de hátha hasonlóan szórakoztató lesz Alekosz műsora xd. Te kinek szurkolsz?

2011. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Jóisten..

Tényleg végeee? Hip-hip hurrá:D

Ezt a napot várom nem is tudom mióta, a legtöbb ismerősöm nézi, és nincs más témájuk, míg nekem egyenesen hányingerem van tőle..

2011. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én szeretem a vavóvilágot, mindíg nézem, ha tudom, és sajnálom is, hogy vége lesz, de nemsokára úgyis berobban az alekosz a kis jelöltjeivel.

Én személy szerint évának drukkolok!

!!!!!!!!!!!!!!HAJRÁ ÉVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Alekoszt is szeretem, de ő úgyis kap 10 milliót a műsoráért, ezért: ÉVA!!!!!!!!!!!!!!!! )

2011. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most lesz helyette valami sokkal szarabb, amíg nem jön az alekosz só.
2011. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végre vége ennek a sz*rnak XD Vasárnap este legalább lehet több film közül választani. Am meg azért sem néztem mert amikor ez elkezdődött akkor fejezték be a Vámpírnaplókat. Pedig azt szivesebben néztem volna.
2011. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!