Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem lehet valahogy kitörölni...

Nem lehet valahogy kitörölni a tévéből azokat a csatornákat, amiket nem nézek?

Figyelt kérdés
Van egy csomó külföldi csatorna, amiket nem értek, meg magyarokból is olyanok, amik nagyon nem érdekelnek, de csomót kell kapcsolgatni miattuk, ha csak szörfölgetek a tévék között jó műsort keresve. :S
2011. máj. 10. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

de kilehet , vagyis az enyémből kilehetne de még sosem jutott eszembe -.- . én sem szoktam nézni csak kb 7-8dbot az összes közül , de ha azon a 7-8on épp nincs semmi jó vagy már láttam akkor megnézem hátha van a többin :D


amúgy ha viszonylag "újabb " a tv-d akkor simán meglehet csinálni , a menüjében biztos megtalálod valahol.

2011. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt is csinálhatod, hogy te állítod be a sorrendet. Meghatározod, hogy mi kerüljön az 1-es, 2-es és többi helyre. És akkor berakod azokat a csatornákat sorba amiket szoktál nézni, a többi meg maradhat ahol van. És akkor. Azon belül is lehet szelektálni. Tehát amiket a leginkább nézel azokat a legelejére, és így tovább. Ezt minden tv-n meg lehet csinálni.
2011. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Van egy megoldás. A modernebb TVken konkrétan lehet olyat, hogy törölni csatornát, de akkor a csatorna regisztrációs száma törlődik a készülékből, nem az előfizetésnél a közvetítőtől.


A legegyszerűbb módszer, és a legjobb, ha váltasz egy másik előfizetésre. Kereshetsz egy olyan kondíciót, ahol nem kell a sok értelmetlen, nem kellő csatornáért fizetni.


A minap láttam a MinDig TV reklámját. Ott is pont erről beszélnek. Sztem nézz fel a weblapjukra...

2011. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!