Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Eurovíziós dalfesztivált...

Az Eurovíziós dalfesztivált ha megnyernénk, mekkora a legnagyobb csarnokunk, ahol tarthatnánk a rendezvényt?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy azt írják, hogy Wolf Kati nyerjen, de szerintem olyan nagy csarnokunk nincs, hogy egy valamirevaló Dalfesztivált is tartsunk. Csak ezért kérdezem, mert én azonnal arra gondolok, mikor ilyet látok, hogy "mégis hol?" Mert szerintem a legnagyobb is csak tízezer főre bővíthető ki.

Most ne beszéljünk arról mennyire jó vagy nem jó dal, tök mindegy, csak így felvetés szintjén érdeklődöm.


2011. máj. 13. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Papp László Aréna lehetne az egyetlen, mivel gondolom Pesten akarnák rendezni.

De ezen kívül egy csarnokunk sincs, pedig ez is elég kicsi. Kb. 12 ezer fő befogadására lehet alkalmas, a düsseldorfi aréna ezzel szemben 66.500 fős kapacitású.

A debreceni Főnix is csak 8500 fő befogadására képes.

2011. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem azon fog múlni a nyerése, hogy van-e hol tartanotok a 2012-es Dalfesztivált... ha megnyeritek, biztos vagyok benne, hogy a legkisebb probléma lesz, hogy hol legyen megrendezve! :D
2011. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen Papp László.
2011. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2008-as Dalfesztiválon Szerbiában a Belgrád Aréna 20.000 férőhelyes volt és mégis ott rendezték a legprofibb és leglátványosabb dalversenyt az években. A Papp Lászlót pedig akár 30 000 főre is ki lehetne bővíteni.
2011. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2009-es Eurovíziós Dlafesztiválnak otthont adó moszkvai Olimpia Stadion kapacitása 10,000 és 16,000 között van.
2011. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 14. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!