Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kapott Dani még egy...

Miért kapott Dani még egy esélyt? (Éden hotel)

Figyelt kérdés
Láttam a tegnapi adást, csak azt nem értem ha már egyszer kapott egy esélyt, akkor miért kellett megint bent tartani. Szerintem a műsor készítői mindenképpen bent akarják Danit tartani a játékba, de miért? Azért szervezték így az egészet a végére, mert biztosak voltak benne, hogy valamelyik barátja feláldozza magát Daniért.
2011. máj. 13. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is idegesít, hogy Danit ennyiszer visszatuszkolják. De ha meg is nyeretik vele, nem tudom mit csinálok. Egyáltalán nem érdemi meg, főleg, hogy fordított esetben tuti nem mentette volna meg se Ádámot se Kristófot. Nagyon remélem, hogy nem fog nyerni.
2011. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először szerintem igazságtalanul esett ki, de tegnap igazán hazamehetett volna.Ott Ádám volt a hülye, sokkal erősebb egyéniség, mint Dani...én nem is értem...na mindegy.
2011. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először miért esett ki?
2011. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én nem tom, de elhuzhatna már onnan,engem annyira idegesít -.-"ÉS Nikinek igaza volt,ő fordított esetben nem tette volna meg Ádámért ezt!!
2011. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért esett ki először,mert akkor került be Szandra,és meg kellett mondania,hogy ki került legközelebb hozzá,és kivel nem jó a viszonya,Danit választotta,így őt küldték haza.


Azt olvastam valahol,hogy lány a nyertes:)

2011. máj. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem Szandra, hanem Tünde miatt esett ki először, de a csajt meg másnap hazaküldték.:)
2011. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De akkor nem egy pár nyer?
2011. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lehetőség adott, hogy pár nyerjen, de a befutó páros egyik tagja nem él ezzel a lehetőséggel, és egyedül viszi haza a főnyereményt, nem osztja meg a párjával.
2011. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!