Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Alekoszos musor pont olyan...

Az Alekoszos musor pont olyan mint a Benkos, en total mas szemmel nezek mar Alekoszra emiatt. Ti?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Fúú.. hát konkrétan én kb. 10 percet néztem belőle eddig, de soha többet nem nézek bele, mert az igénytelenségtől, meg ettől a sok IQ-tlan libától teljesen elszomorodom... És ilyet néz a fél ország :(


A VV-ben amúgy még szimpi volt Alekinnyó, de ez alatt a 10 perc alatt lesüllyedt számomra az igénytelenség legalsó fokára.

2011. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Remélem, hogy betiltják.

Ilyen undorító műsort még nem láttam.Lassan ott tartunk, hogy elnevezhetjük egy nagy kuplerájnak. Szerintem ez a hü*e macsó impotens, mert amit ebben a műsorban előad, az minősíthetetlen. Vannak emberek, akiknek kenyérre is alig telik, ezek meg ezzel fürdenek erotikus mozdulatokkal. A fagyasztott hallal, tortával való fürdés is kicsapta nálam a biztosítékot.Étellel nem viccelünk!!!!!

Aztán a randevú végén, amikor kitárgyalja a h*lye impotens a m-*csok Olivérrel, hogy meddig dugta a nyelvét a nő szájába, hát...ez undorító volt. Remélem, hogy az illetékesek betiltják ezt a műsort.

Nem szerettem Alekoszost a VV-ben, de ez a feleséget kereső műsora a legundorítóbb nő minősítő, lealázó, értékelhetetlen produkciónak számít nálam. Egyáltalán férfi ez a hernyó?????

2011. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.A fókuszban meg azt mutogatják hogy a magyar nők 63 százaléka szerint alekosz vonzó férfi.Kérem szépen én is nő vagyok de még csak bottal sem nyúlnék hozzá...
2011. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A műsorból nem sokat láttam, mert ez tényleg nagyon nagy szenny. Meglehet kövezni, de azért 10-15 millióért (pontosan nem tudom mennyit kapott Alekosz érte) én is elvállaltam volna, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül...
2011. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát 10 percet néztem a műsorból...10 percet elb*sztam az az életemből.Alekosz már nem annyira jópofa mint a vv-be
2011. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!