Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért fáj nektek Azerbajdzsán...

Miért fáj nektek Azerbajdzsán győzelme?

Figyelt kérdés

Mi az alapja a fikázásnak? Ha Magyarország dobogós lett volna, és az azeriak miatt esett volna el az első helytől, akkor valamennyire érthető lenne a felháborodás. Na de a top 10-en kívülről miért fáj az ő győzelmük? Szinte csak fikázást, és indulatos kérdéseket/hozzászólásokat lehetett olvasni.

Tehát honnan a gyűlölet? A "nem európai ország" gyenge és hamis érv.



2011. máj. 15. 01:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem fáj, nem különösebben érdekel

nekem az fáj hogy a finneknek nem adtunk 1 pontot sem :(

2011. máj. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Én nem fikáztam. Szerintem nem voltak rosszak. :)

De az szégyen, hogy itt makognak emberek, hogy Azerbajdzsán (sokan meg sem adják a tiszteletet, hogy leírják a nevet) nem európai ország és nem lehet ott. A fas*t nem... Csak mielőtt dumálnak utána kell nézni, hogy miért is lehetnek ott. Másik az, hogy nem az első helyet kell savazni azért, mert Mo. nem nyert. Magyarország 22. lett, nem a 2. hogy jogosan háborodnánk fel. Tehát suck magyarország (Y)

2011. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem túl lett értékelve a magyar dal, így a magyar rajongók nagy reményeket fűztek hozzá. Ilyen remények után lehet nagyot koppanni. A csalódás indulatokat szül, az indulatok pedig támadó hangvételű, keserű kinyilvánításokat. Szóval szerintem a magyar 22. hely fáj néhány embernek, nem az azerbajdzsáni 1.
2011. máj. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az azeri dalt, de sztem az esti előadásuk alapján nem érdemelték meg volna az első helyet... az egy dolog, hogy dalverseny, de ha ennyire nem számít, hogy ki milyen tisztán énekel, akkor nyomják be a videóklipeket, aztán hadd' menjen... én nem Kati miatt gondolom így, de voltak, akik jobban megérdemelték, ha a színpadon nyújtott teljesítményt és a dalokat nézzük...
2011. máj. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is benne voltak a TOP5-ben


nekem nem fáj a győzelmük


a görögök és olaszok előkelő helye viszont felidegesített

2011. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem okoz gondot, hogy ők nyertek, szerintem a szám jó (pedig nem az én stílusom), de az a túlerőltetett színészkedés a színpadon nem kellett volna. Na meg természetesen az országok közötti viszony is dönt arról, hogy ki nyer.

Az, hogy Wolf Kati nem jutott be az első 5be se én nem csodálkozok. Aki nézte az elődöntőket is az azért látta, hogy nála vannak sokkal jobbak is... Csak ugye az a baj, hogy mindenki túl lihegte...

2011. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem igenis fáj! Nem érdekel, ki mit mond, Azerbajdzsán nem egy európai ország, ennyi erővel Thaiföld is indulhatna! De ez csak a jéghegy csúcsa, engem az idegesít, hogy ilyen nyálas produkciók (a német borzalmas volt, de az olasz se volt akkora szám) ilyen jó helyezést értek el!
2011. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fáj. Nem azért mert nem európai ország, hanem mert szerintem egyszerűen nem érdemelték meg. Voltak sokkal jobb előadások és dalok is! (Itt most nem Wolf Katira gondolok, mert szerintem a dobogós helyet ő sem érdemelte volna meg). Nem tetszett a daluk, az előadásuk és kész. Ezért fáj.
2011. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

09:45

"Megjegyzendő, hogy a részvételi alkalmasság nem függ Európán belüli földrajzi elhelyezkedéstől, a névben szereplő „Euro” ellenére, és nincs semmi köze az Európai Unióhoz..."

[link]

2011. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
88%
Te hulye vagy bmeg az eurovizio nem a hangrol szol, hanem h kinek mennyi haver orszagja van aki raszavaz, tamogatja. Gratulalok eltesd csak putriorszagot. Azt mar ne is reszletezzuk, h jo hamisak voltak. Akkor mar nyertek vna a svedek.Biztos vmi hulye roman lehetsz.
2011. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!