Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » MI van? 3 lány arra szavazott,...

MI van? 3 lány arra szavazott, hogy Magdi a legszebb, egy meg Beatrixra? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Olyanok is, akik nincsenek jóba velük annyira. Hogy lehet ez? Létezik, hogy szépnek látják őket? Szerintem undorítóak, csúnyák mind a ketten.
2011. máj. 17. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Kikről is van szó?? :O
2011. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod, akkor minek válaszolsz?
2011. máj. 17. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Magdi szerintem tényleg nem csúnya, szép, tiszta tekintete van. Viszont Beatrixnak olan agresszív feje van. :D

Egyébként itt nem feltétlenül az volt a lényeg, hogy kikkel vannak jóban, hanem tényleg az, hogy kit látnak a legszebbnek.

2011. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De azért vágjátok hogy mindkettő cigány ugye?
2011. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem bűn rondák, ha cigányok, ha nem!
2011. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ocsmány mind a kettő, főleg a viselkedésük. -.-"
2011. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem is cigányk, de amúgyis csúnyák, ha azok, ha nem.
2011. máj. 17. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezen én is meglepődtem. :) Azt gondoltam, hogy mondjuk Veronika győz, erre ő egy jelölést se kapott. Mondjuk én nem látom csúnyának őket, de nem is ők a legszebbek, na meg az az undorató viselkedés lehúzza a külsejüket is. nem értem, hogy a benti lányok miért látják olyan szépnek őket.
2011. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Na jó, de azért azt ne felejtsük el, hogy Olivér egyből megmondta, hogy a legszebbek közül lesz kiválasztva a randi alany, így gondolom taktikából sem arra szavaztak, akit tényleg szépnek tartanak, mert ugye attól félnek a legjobban, az a legnagyobb riválisuk.
2011. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!