Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz társkereső műsorában...

Alekosz társkereső műsorában szerepelő Olga frizurája tetszene szőkében?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a fazon, hossz, csak természetes szőke árnyalatban. Leginkább férfiak válaszát várom, korral együtt.
2011. máj. 20. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
ódivatú
2011. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez egyértelmű, de nem konkrétan a kérdésemre adott választ.
2011. máj. 20. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

hát így feketén is gáz:S szőkén borzalmas lenne :S

21/F

2011. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kleopátra haj mióta gáz?

Egyik legdivatosabb női haj a rövidebb fazonból, nála feketében a tuti mert tud öltözni hozzá és karakteressé teszi.


Szőke az fiatalít, szóval lehet kapóra jön neked. Próbáld ki mindenesetre

18/F

2011. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

végre egy pozitív válasz :D abszolút igaza van az utolsó kommentelőnek, arról nem is beszélve hogy pár éve hatalmas divat minden ami retró, vagy más néven "vintage".

nagyon megtetszett az a fazon, szerelmes lettem belé első látásra viszont mindenki le akar beszélni róla (leginkább persze hímneműek...) mert hogy az milyen meg olyan. pedig jól áll nekem a rövid haj, mivel egy picit hosszúkásabb az arcom és gömbölyíti. de ez már egy más téma :)

2011. máj. 20. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha tetszeni akarsz nekem, olyan hajad legyen :)

előző voltam

2011. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
you just made my day ;D örülök hogy valaki végre el tud szakadni a hosszú haj-szexi csaj sztereotípiától.
2011. máj. 20. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!