Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kezd az az érzésem lenni hogy...

Kezd az az érzésem lenni hogy Alekosz Barbi beteg. Szerinted?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy beteg? Bár akinek Alekosz kell,az tényleg nem normális. Nekem nem kéne.

De a Veronika se kutya, plasztikázott és rendesen nem tud beszélni. Még ő volt felháborodva, amikor neki is van ilyen múltja, meg a Magdinak is.

2011. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látszik a tekintetén hogy zakkant. Mindenre azt mondja hogy úristen úristen és mindjárt elsírja magát! Veráról mit hallottál? Én nem tudom h neki ilyen múltja lett volna. Magdinak igen.
2011. máj. 25. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Valaki itt írta, hogy ő sem különb.
2011. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ˇ^ :D
2011. máj. 25. 06:26
 5/8 Thurston ***** válasza:
0%

"Bár akinek Alekosz kell,az tényleg nem normális. Nekem nem kéne. "


:'D

Szóval te vagy a viszonyítási alap a "normálishoz". Örvendek.

2011. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se stimmel nála valami. Állandóan vagy vihog, vagy sír, vagy úúristen, szerintem nem normális. Engem az őrületbe kergetne, nem bírnám mellette sokaig. Remélem nem őt választja.
2011. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem igaz hogy csak azt mondja hogy úristen,mert azt is szokta mondani hogy jézusom.
2011. máj. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Elírtad :)

......Alekosz Bari beteg, hanem ......Alekosz beteg!!(a fejére, szerintem nem 100-as a fickó)

2011. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!