Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy picit lemaradtam. XD Az...

Egy picit lemaradtam. XD Az Alekosz feleséget keres műsorban mi volt Barbarával? Tette olyan megjegyzést hogy a múltja? Mi volt a múltjában? Köszi! : )

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 19:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Mégis honnan veszed te, hogy Veronika évek ót prosti? Egy bizonyitékot mutass. Nincs, mi? Akkor honnan veszed, mi vagy te, Uri Geller???
2011. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Veronika cigó csaj, azok 12 évesen már lefekszenek. Ja és persze a férfi családtagok ki is viszik őket pl. Fóton is az útszélre "dolgozni". Nincs szakmája, nincs végzettsége, ugyanolyan primitiv, mint a Szandika, beszélni se tud.
2011. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Rákospalotai szemétégetős kocsisoron szokott "dolgozni" Veronika. Alekosz pedig a múlt héten fel is lázadt a prostik miatt, jól leitta magát, orditott az RTL-esekkel, hogy kiszáll ebből az egészből. Erre kitalálták, hogy menjen vissza Olga, aki egyetemre jár és nem prosti.
2011. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Óha! És te ezt honnan tudod? Én mér nem tudok soha semmit? Te is az RTL-nél dolgozol? :D
2011. máj. 28. 17:24
 15/20 anonim ***** válasza:
Veronika évek sztriptizbárban dolgozik, fent vannak róla képek a neten. És most Alekosznak se kell, színjáték volt az egész. Nincs nászút. Veronika nem kell neki, a nő megsértődött.
2011. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na sokat bizonyít az a 2 fürdőruhás képe... Mennyire szánalmasak vagytok, úristen, a sok hülyeséggel, amit összehordtok, honnan szeditek ? És hogy lenne már cigány? Jézus, beteg, irigy, undorító emberek vagytok egytől egyig!
2011. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy belé, keresd meg, de vastag legyen a pénztárcát. Ingyen nincs semmi az ilyeneknél.
2011. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok belé szerelmes, amúgyis lány vagyok, de nekem szimpatikus, szerintem egy aranyos fiatal lány és nem értem miért kell bántani és hazugságokat terjeszteni róla
2011. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sztriptizbárban felszolgáló, némi ruhanemű van csak rajta. Szerinted akinek ez a munkája, az micsoda? Vagy kicsoda? Ha neked ez a példaképed, legyél te is kacsaszájú.
2011. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!