Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csalódtál Éden Kristófban,...

Csalódtál Éden Kristófban, amikor a felénél leejtette a gömböt, miután azt hangoztatta és kérte Aliztól bármi történik, együtt nyerjék meg a 25 milliót?

Figyelt kérdés
Azt eddig is lehetett róla tudni, hogy mekkora észlény. Ha becsületesen végigtartja a gömböt, akkor is ennyit kapott volna, de akkor Aliz is. Ha meg már ennyire pénzéhes, akkor miért nem 22,5-nél dobta el?! Ezzel szépen megbukott szavahihetőségből... El tudom képzelni hogy és mennyit adott a többieknek belőle: "Ok megveszem a lakást, a maradékből adok....10 ezer maradt bocs.:D"
2011. máj. 27. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kedveltem de megértem a döntését
2011. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem Alíz volt a kedvencem, de lehet h a Kristóf helyébe én sem bíztam volna benne... De ettől függetlenül azthittem tartani fogja a gömböt, szóvla kicsit csalódtan, de amúgy se volt szimpatikus a srác...
2011. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sztem Aliz is egy rafkós csaj..

Bármi kitelt volna tőle is:P


Bár kedveltem!


De utólag azért ajánlhatott volna fel a pénzből Aliznak

éés lehet h meg is tette.. Csak kamerák nélkül..

2011. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát meglepődtem nagyon igen... Nekem Kristóf volt a kedvencem az elejétől... de megértem a döntését, érthető, hogy nem bizott Alizban.

De hogy Aliz nem dobta volna le, azt nem tudjuk meg már soha...

Biztos nem volt könnyű döntés, nem is szívesen csinálta, szégyellte magát, látszott szegényen... sajnáltam őt, de ez egy játék!

2011. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kritya volt a kedvencem, de csalódtam egy kicsit, lehetett látni Alízon, hogy nem fogja ledobni. De persze ki tudja én mit csináltam volna Kristóf helyében, ezért nem is ítélhetem meg...


Zsani

2011. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a következő körnél meg Alíz dobta volna el a gömböt.... most mindenki Kristófot szidja...

Ádám 4ever :D

2011. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14:06-tal egyetértek
2011. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 17,5-ig vártam volna vele a helyében.Szinte biztos vagyok benne, hogy Alíz is ledobta volna valamikor.És Kristóf attól félt, hogy üres kézzel megy haza, ezért dobta le.(mert itt írta valaki, hogyha végigvárja, ugyanannyit kap, mint így)
2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is leejtettem volna de 17.5-nél
2011. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem Kristóf volt a kedvencem, Alízt nem szerettem, de csalódtam benne, hogy eldobta, de, hogy Alíz mit csinált volna nem lehet tudni. Sajnáltam Alízt egy kicsit!

Annak örültem, hogy Robiék is kaptak belőle!

2011. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!