Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Pankráció: A nyers erő: Big...

Pankráció: A nyers erő: Big Show szerepel még?

Figyelt kérdés
Még csak most tudtam meg hogy van ez műsor mert eddig nem néztem viasat 6-ot. A kedvencem Big Show és azt szeretném kérdezni, hogy őt még láthatom-e még ezen a héten, vagy valamikor ebben a műsorban?
2011. máj. 27. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem nézek viasat 6-ot...a wrestlingbe külön van a Raw és a Smack Down.Big show a Smack Down-ba szerepel ami hetente van 1szer.
2011. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz. Nekem az is jó csak még szerepeljen :).
2011. máj. 29. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fogod látni a nyers erőben,vagyis a raw-ban,mert mint írták smackdown-os-másik műsor.

Viszont hétfőn este az eurosporton is megy pankráció és ott van összefoglaló a sd-ról.Abban biztosan benne lesz.

2011. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja a lényeget nem írtam:).

A smackdown műsorait nem vette meg a tv6.Uh ezért nem láthatod ott,csak ha fél évente 1x átjön a raw-ba.

2011. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress rá arra,hogy telly tv.Ott megvannak a legújabb részek Smack Down-ból is.Sajnos ezen a héten nem volt Big Show mert lesérült...
2011. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!