Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is egy rakat sz@r...

Szerintetek is egy rakat sz@r ez a Nagy Duett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem is.
2011. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább 100 duett, mint egy Csillagszületikes szerencsétlenség..
2011. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ATV-s színvonal volt az egész. Gagyi díszlet, gagyi műsorvezetők, kritikán aluli produkciók. Annó a Szombat esti láz sokkal színvonalasabb volt, pedig abban is profik mellett dolgoztak a "celebek".
2011. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, a másodiknak annyit, hogy szerintem ez csak bizonyos mértékig igaz. Biztos vagyok benne, hogy pl az Attilát azért juttatták el eddig, hogy tudjanak kiből egy újabb tinibálványt csinálni, igazából a Tecának sincs szerintem olyan jó hangja, hogy ott legyen. Az igazi nyertesek, a Gomes, az Appril Project, és a Szabó Ádám. Ők viszont tényleg nagyon tudnak. Utolsó :D!!! Nekem mondjuk elsőre inkább a Budapest tv jutott eszembe. Talán csak annyi volt a különbség, hogy itt jobb a háttérvilágítás :D
2011. máj. 29. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy Duett... Na ne mondja nekem senki, hogy SP jobb, mint Falusi Mariann. Kész őrület... Semmire nem mész a tehetséggel, itt az volt a fontos, hogy kinek mennyi rajongója van, és hogy dőljön a lóvé. Undorító.
2011. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kritikán aluli Hajdú Péter--Zoltán Erika páros (egyik még nem, a másik már nem tud énekelni) sorozatos fellépéseket vállal. Hajdú menekül a Szépségkirálynőből, mert begyűjtötte az összes dubajos luxusprostit.
2011. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alapötlet jó, de a megvalósítás made in Hungary. Nekünk valahogy mindent sikerül elszúrnunk, amik más országban sikeresek. A Megatánc még ennél is rosszabb volt.
2013. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!