Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek melyik a legbénább...

Szerintetek melyik a legbénább reklám? XD

Figyelt kérdés
Szerintem az auchan-os hörcsögök meg a macska a legszarabb de még a MilliMia angyalos reklámja is elég béna! Szerintetek? (nem muszáj mai reklám de ha régi akk írjátok kissé körül)és ha akarjátok leírhatjátok a legnormálisabb reklámot is......:D
2011. máj. 30. 16:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

"Ezt a sztorit te is übereled"

Ez nagyon szar, hogy egy mondaton belül 3 nyelven beszélnek hozzánk.

Elbasszák ezt a szép magyar nyelvet.

2011. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A Vodafone-os: a kocsiban ülő összes embernek okostelefonja van, és ha úgy gondolnak akkor mennel Horvátországba, mikor nem is oda tartanak...-.-

Egy telefont azért máshogy is lehet reklámozni

2011. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én mindig első akartam lenni... De rájöttem 10.-nek lenni a legjobb!!! XDD Valami köcsög bank reklámja.:D
2011. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

szerintem az a legbénább mikor angyalok potyognak az égből és rámennek a hapsira.. :D:S


Ezek tetszenek:

http://www.youtube.com/watch?v=08hCuRtuBV0


http://www.youtube.com/watch?v=-5dortMqfAs Ettől mindig olyan régi hangulatom van :)


http://www.youtube.com/watch?v=vE9_QboJjSQ&feature=related Mutasd a mogyoród D

2011. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
én meg pont azokat utálom, amiket az előző linkelt. A 2. mi a fene? Biztos a 2. vh-ban annyira örültek a rohadt kólának -.-" Meg az a zsiráfos is béna. a hörcsögös az a legjobb, meg amikor a kismacska szalad
2011. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a legbénább a Szulák Andreás Activia, mert úgy próbálták felvenni, mintha otthon készült videó lenne, közben tökre látszik, hogy nem az :D


Meg a fogkrém reklámokkal is ez van, hogy mintha közvélemény kutatás lenne, közben színészek:D


Ezek azért idegesítenek, mert hülyének nézik az embert :D


Ja meg a mosópor reklámokon a ruhák is természetellenesen fehérek, meg van manipulálva a kép.


Ja meg az a parfümreklám, ahol két tökéletes kinézetű ember, nő meg férfi, nézi igéző erotikus tekintettel egymást :D ilyen sincs

2011. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

a danett reklámokat rühellem, amikor a gyerekek összekenik a képüket folyton, meg a danett roppancs is elég szánalmas -.- és azokat reklámokat, amikbe olyan gyerekek vannak, akik úgy viselkednek, mintha értelmi fogyatékosok lennének.

szintén ilyenek azok, amikben előjön "ideális család", szerintem nagyon gázak... mindenki úgy viselkedik, mintha egy 3éves szintjén állna.

2011. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én azt a reklámot utálom, amikor a hapsi mondja az autóra, hogy nincs szüksége rá, de kell neki. Ez amúgy mennyire jellemző Magyarországra, amikor tök nagy a szegénység, meg gyerekek éheznek. Fújj
2011. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
jelenleg az a kaiser reklám, a "telek helyett horvátország..ezt megosztom" , a soproni reklám és a beszélő macska asszem wishkas reklám:DD de amugy minden 2 reklám iszonyatosan rossz. Néha van egy-egy jobb reklám de ha 65ször látom akkor már azt se szeretem
2011. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=SL6ds721etY


kedvenc:D

tudom h nem azt kérdezted de nem hagyhattam ki:P

2011. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!