Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nincs ilyen csatornám, de...

Nincs ilyen csatornám, de nagyon meg akarom nézni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.! Nagyon nagy gondban vagyok... Nincs VIVA Tv-nk egyik TV-nken se. És én az utóbbi napokban nagyon nagy Fluor rajongó lettem. Nos, ma 15:30-kor benne lesz Fluor az Interaktivban a VIVA-n. És nagyon megszeretném nézni. Régebben volt VIVA, csak valahogy megkeveredtek a csatornák, pl.: régebben az RTL Klub a 2-es csatonán volt, most meg a 41-esen van. Hogy lehet megcsinálni hogy legyen VIVA? Kérlek SEGÍÍTSETEEK!!! Lécci ne oltogassatok, és igen most jelenleg ez a legnagyobb problémáám... :(( Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!
2011. jún. 6. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Honlapjukon megtudod majd nézni!

www.vivatv.hu

2011. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszii :)) És élőben nem lehet nézni a honlapon?
2011. jún. 6. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:

"Honlapjukon megtudod majd nézni!"

Agya helyén is flour van, hogy magától nincs ennyi esze.

Ez nem oltás, ténymegállapítás.

2011. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És gondolom kábeltévéd van, szolgáltatód honlapján ott a csatornakiosztás.
2011. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszii utolsó :)


ma 14:57 : Asszem, ha lenne egy kis szövegértési tudásod, akkor észre vetted volna, hogy ő azt mondta hogy MAJD meg tudom nézni... Én meg azt kérdeztem hogy ÉLŐ-ben esetleg nem lehetne, de aki csak veszekedni akar annak megadom az msn címemet ;)

2011. jún. 6. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!