Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Győzike show megrendezett,...

A Győzike show megrendezett, vagy tényleg ennyire hülye az a család? És a Mónika show?

Figyelt kérdés

Szerintem is is , de nagyon kiváncsi vagyok rá!

Hátha tud valaki valami biztosat!


2009. márc. 21. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a győzike el is szólta magát,hogy meg van rendezve az egész. Sztem a mónika is.
2009. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
98%
A Mónika show nem minden esetben van megrendezve.
2009. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen meg van rendezve.

gondolj csak bele, hol normális pl az, hogy egy iskolás korú gyereknek csecsemőcumi lógjon a szájából? az is elég hiteltelen, hogy egy család összes tagja non-stop ordibál, mint egy rossz paraszt.

2009. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Megrendezett bár jobban mint a hargitai beáé, mert azon látszik és irritáló.

Amúgy a vágástól is sok minden függ. Ugyanaz az ember, egy napja, más vágással másféle lehet. De ez rendezés főképp ebben a showban. Nézd meg akár Beát másik műsorban

2009. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

az előzőnek!

És te el tudnád képzeli, azt hogy a rendes családod megjátsza magát ( hülyévé teszi magát, /de egyébként nem vagytok azok/)És tudjátok azt h. mi az amit szégyell az ember és mit nem! És ennek ellenére lejáratják magukat!

Lehet,h tényleg meg van rendezve, mert valaminek mindig kell h történjen, különben unalmas lenne, de szerintem ezek ugyan ezt az életmódot élik!egyszerűen ilyen hülyék, meg ilyen a mentalitásuk!

Csak egy hülye játszaná el, hogy hülye egy VALÓSÁG show-ban!

2009. márc. 21. 13:21
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

vannak sztárok valóságshow nélkül is akik hülyének tetetik magukat...mert úgy foglalkoznak velük..

lásd kiszel tündi...

2009. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
A valóságshow-knak a Győzikéhez hasonló formáit úgy hívják, hogy scriptelt reality. Beállítják a jeleneteket, semmit sem bíznak a véletlenre, a szereplők teszik a dolgukat és belecsempészik a saját ötleteiket is a dolgok menetébe (rögtönöznek, ha tudnak). Ez külföldön sem ritka. Egyébként nézd meg figyelmesen a Győzike stáblistáját.
2009. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Szerintem van olyan család aki megjátszaná,hogy hülye. Főleg ha 50 milliót kap érte,mint Győzikéjék!
2009. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Győzikéék alapból is buták mint a föld, de jó vastagon rá is játszanak, a Maunika meg persze, h megrendezett, de mit is várnál egy olyan műsortól, ahol a min. 10 hiányzó fog feltétel a szerepléshez?
2009. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Mindd kettő nagyon jól meg van rendezve,sőtt mindd kettő szépen átvágja az embereket,mint a huzat.Már aki hisz benne. mert én nem.Sőtt nem is nézem egyikett se helyette az MR1 rádiót hallgatom,és ismeretterjesztő müsorokat nézem.
2009. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!