Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Playstation 3hoz milyen 3d-s...

NagyD1990 kérdése:

Playstation 3hoz milyen 3d-s led tv-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
A közeljövőben tervezem hogy vegyek 3d-s tv-t de nincs sok tapasztalatom benne. A Samsung és a Sony között vacillálok, de ezen kívül fogalmam sincs, hogy játékra és 3d-re melyik lenne jobb.
2011. jún. 15. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Samsungra voksolok. 1 hónapos "kutató munkám mellett döntöttem így". A döntő érvek mellett szolt, hogy

* a Samsung minden formátumú filmet le tud játszani, míg a sony és az LG csak a többségét

* a Sonyhoz és LGhez meg kell venni pluszban a 3Ds egységet, ami még egy dobozt jelentene a TV alatt, míg a Samsungba be van építve

2011. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :D akkor mindenképp Samsungot veszek. amúgy én is a Samsung felé hajlok. Szebb színei vannak mint a Sony és olcsóbb is
2011. jún. 15. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a Sony szebb képet ad a PS3-al, mert a TV együtt tud működni a konzollal.
2011. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!