Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért olyan sikeresek a...

Miért olyan sikeresek a kereskedelmi televíziók?

Figyelt kérdés

Szerintem a magyar tévéadók nagy többsége tiszta szánalom. Gondolok itt főleg az agyrohasztó kereskedelmi csatornákra. Az RTL Klub és a TV2 műsorstruktúrája is ugyanaz. Pl. primitív dél-amerikai és török sorozatok, egy kaptafára készülő amerikai krimik, a gyomorforgató, egymást folyton alul múló, saját műsoraikról már nem is beszélek, melyek feslett r*bancok és gusztustalan str*c*k vezetnek és ugyanolyan kvalitású emberek majomkodnak bennük. Ha egy műsor megjelenik az egyiken, a jövő héttől a másik ugyanazt lemajmolja, majd szívatják egymást, hogy ki tud nagyobb nézettséget elérni. Már nem tudják hogy alulmúlni egymást. A rengeteg ismétlésről már nem is beszélek, alig van rajtuk normálisabb, új film, ugyanazokat nyomatják Karácsonykor, Szilveszterkor, Húsvétkor, nyáron, stb... Tényleg ez kell az embereknek, ilyen igénytelenek? Bár, amilyen emberek vannak manapság, nem csodálkozom!

Mielőtt valaki leugat, hogy ne nézzem: nem nézem őket, de rám is tartozik, mert a csomó hülye, elpépesedett idiótát nekem is el kell viselni.


2011. jún. 16. 19:18
 1/4 Thurston ***** válasza:

"Bár, amilyen emberek vannak manapság, nem csodálkozom! "


Ha nem csodálkozol, akkor ennyi. Megvan a válaszod. És amúgy ki kell hogy ábrándítsalak: nem tartozik rád. Mert mi az, hogy a sok idiótát neked is el kell viselned? Ha nem lennének a kereskedelmi tévék, akkor nem kéne elviselned őket?

2011. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én nem vagyok antiszoc, úgyhogy szoktam emberekkel találkozni. Akik folyton a VV, meg egyéb marhaságról beszélnek és hiába kérem, hogy mellőzzük a témát, értelmes dolgokról nem lehet velük beszélni. Azt pedig ne mondja senki, hogy ettől művelődni lehet. A mai idiotizmust szorgalmasan kitermelték a mai tévék (is), tehát nem kell védeni őket. A szocializációban egyértelműen fontos szerepe van a médiának, és rengeteg embert elcsesznek a marhaságaikkal. De sajnálom, ha fájó pontot érintettem. :D
2011. jún. 16. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A kereskedelmi csatornáknak nagy bevételeik vannak a reklámokból, amikkel 10 percenként megszakítják a filmeket, így tudják finanszíroznia a szánalmas műsoraikat... -.-'
2011. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát, szerintem jórészt azért mert az évek során sikerült úgy levinniük színvonalat hogy az emberek megszokták, észre se veszik milyen szenny műsorokat néznek


Így jobban megéri olcsó, semmitmondó műsorokat vásárolni, készíttetni a milliós reklámok mellett mint minőségi adást vetíteni ( igaz lehetne olcsón is jó műsorokat, de talán hosszútávon jobban megéri az emberek ízlését átformálni)

2011. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!