Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi számít alap animének?

Mi számít alap animének?

Figyelt kérdés
már ugyértem amit egy animefannak ugy illek ismerni meg megnézni.. szal ilyen klasszikus????
2011. jún. 17. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ghibli filmek, Ghost in the shell, Akira.
2011. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek, miyazaki filmjei, Neon genesis evangelion, az ősmagyar animék, mint sailor moon meg dragon ball. xD

Meg talán az Air, Clannad, amit még ide sorolnék.

Hellsing, Death note (mert mindeki látta kb - engem leszámítva XD)

egy csápos hentai :D

2011. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ninla Scroll; D, a vámpírvadász; Akira (ezek egész estés filmek)

Inuyasha; Cowboy Bebop


De igazából persze csak azokat nézd, ami bejön. Engem pl. sosem vitt rá a lélek, hogy Narutót vagy Bleachet nézzek, de nem azért, mert rosszak volnának, csak valahogy így alakult.

2011. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kukac 112 ***** válasza:
67%

Én azt olvastam,hogy az Elfen Lied alap az animéseknek.

Nagyon tetszett és sajnálom,hogy sokan megilyednek tőle első látásra,mert nem csak véres jelenetek vannak benne,és a lényeg teljesen elüt a röpködő testrészektől,szóval szerintem nézd meg.

2011. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most nézem az Elfen Lied-et én nekem tetszik :P
2011. júl. 27. 08:00
 6/10 Kukac 112 ***** válasza:
Örülök,szerintem is remek .
2011. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan értelmezzük az "alap" szót. Ha úgy, hogy egy kezdő animés mivel ismerkedjen, akkor az Elfen Lied-et nem ajánlanám. Persze egy "bejáratott" animésnek "alap" az, hogy X számú anime után terítékre kerüljön az Elfen Lied is. Egyébként az alábbiakat szokták emlegetni: Dragon Ball, Digimonos sorozatok, InuYasha, Naruto, Slayers, Sailor Moon.
2012. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ghibli filmek, ghost in the shell, akira, naruto,inuyasha, az Elfen Lied nekem is nagyon tettszett, de nem ajánlanám egy kezdő animésnek, mert esőre az visszarettentheti, de ha már rég benne vagy a animék világában, nyugodtan. Aztán én ajánlanám a bleachot is, death note. és kb ezek így az alapok. És ezeket NE szinkronnal nézd, kizárólag japánul!
2014. márc. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

NARUTO

Bleach

új, de érzelmesnek szentem már ismert: Sword Art Online

Fairy Tail is egyre ismertebb

Gode Geass

Guilty Crown

Mirai Nikki (ha tetszik az Elfen Lied)

2014. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem gondolnám,hogy az Elfen lied nem való kezdőknek.Nekem az volt az 1.vagy 2.animém és mivel megérintett (eléggé mivel konkrétan bőgtem az utolsó pár résznél) ezért folytattam az animézést.Nem szoktam sose megnézni semmit sem 2x de ezt tizedjére sem unnám meg.Személy függő,hogy kit érint meg és kit rettent el. Ha meg alapból nem bírja valaki az ilyesfajta látványvilágot akkor ajánlanám, hogy nézzen utána miről szól akkor talán nem "ijed" meg. Szerintem egyébként sem ijesztő inkább egy dráma vagy love storyhoz tudnám hasonlítani mert valljuk be azért vannak ennél mérföldekkel durvább animék. (Ez csak az én véleményem senki ne ugorjon a torkomnak köszi.)
2015. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!