Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jelentkeznél/ jelentkeztél a...

Jelentkeznél/ jelentkeztél a VV5-be?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyok egy közösségi ember, ráadásul utálom, ha figyelnek, és ki nem állhatom az ilyen vetélkedőket, játékos versenyeket, amik a villában mindennaposak. Meg ezeket a taktikázásokat se értem... :S Nem nekem való ez... Nézni azért szeretem :)
2011. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Nem lenne rossz jelentkezni, ha meglenne a korom, meg lenne rá időm.

Jó bulinak tűnik, bár vannak nehezebb részei.

Egyedül az lenne rossz, ha a műsor miatt az embereknek előítéletei lennének, és sok lenne az utáló is.

Ja és persze nem szándékozom celeb lenni, pár hónapos sztárocska, ennél azért valamivel többre tartom magamat, úgyhogy inkább nem jelentkeznék..:D

2011. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
oda csak tapasztalattal lehet be jutni
2011. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne megbuherálva, nem kameráznának a retyón/fürdőben, nem lenne alapkövetelmény a botrányos múlt és 18 felett lennék, talán igen. De így nem,
2011. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem.
2011. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!