Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb sorozat az RTL klubbon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 05:42
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Én az Ezelre szavaztam szerintem az a legjobb csak szétvet az ideg, hogy kivagdossák a részeket és, hogy nem tudnák egy későbbi időpontban vetíteni!
2011. jún. 24. 05:43
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Most, mond, hogy régimódi vagyok, de gyilkos elmék. Egyszerűen nem tudom megunni. Az Odaát is jó, csak nem bírok addig fennmaradni. Az Ezelből egy részt sem láttam a Castle meg egyenesen irritál. A többit elnézegetem.
2011. jún. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Dehogy vagy régimódi mindenkinek más a kedvence, ezért tettem a fel a kérdést!
2011. jún. 24. 06:08
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a híradó, csak az a baj, hogy ha kihagyok egy-két részt akkor már nem értem a szorit :S
2011. jún. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Döglött akták és Gyilkos elmék. Nem tudom miért, egyszerűen szeretem őket!!!
2011. jún. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a döglött akták nincs a szavazhatni valók között!!!
2011. jún. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az aktuális kedvencem, az Ezel.
2011. jún. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ezel. :) csak az a baj,hogy mikor a drágalátos bátyám mást akar nézni,fogja és elkezdi mondani hogy mi lesz majd a sztoriban /youtubon már elvileg fel van töltve a késöbbi,csak nem magyarul,de a lényeg így is lejön neki/,és csak akkor hagyja aba a poénrombolást,ha elkotródok onnan és hagyom nézni mást :D De sebaj,visszanézem max az rtlmoston.
2011. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Most éppen nálam is az Ezel a befutó. De nem csak az rtl klubon, hanem úgy összességében. Mást nem is nagyon nézek. Szeretem a többi válaszoló által említett Döglött aktákat, és a gyilos elméket is, csak már kicsit unom a krimisorozatokat, annyi van mostanában.

A megvagdosás engem is zavar. Nem értem mire jó ez. Annyira azért nincsenek durva jelenetek benne, hogy ki kelljen szedni, más adókon is megy délután krimisorozat, ahol ennél különb jelenetek lemennek. De ha már úgy alakult, hogy ezt nem tudják leadni délután rendesen úgy ahogy van, akkor miért nem képesek inkább este vetíteni? Erre nem sikerült rájönnöm.

2011. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az RTL-en mondhatni semmi ...
2011. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!