Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Tini Mamik című sorozat is...

A Tini Mamik című sorozat is csak meg van játszva?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem nem. Bár nem tudom mennyit kaphatnak érte, én nem engednék be a szülőszobámba egy tévéstábot. Nem engedném, hogy leadják a tévében a saját szülésem ,de hát mindneki magának dönti el :D

Csak azért gyereket, ilyen kicsit nem lehet "szerződtetni" és az idő is aktuális, látszik ahogy nő a csaj haja, meg a gyerek is nagyobb lesz, szóval vagy nagyon hosszú ideig forgatták és meg van jááttszva vagy nem tudom xD

2011. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abban biztos lehetsz,hogy van forgatókönyv.Direkt úgy beszélnek,hogy elriasszák a fiatal csajokat a teherbeeséstől.Én is 17 évesen szültem.De milyen furcsa:autoja van mindnek,jogsija,némelyik már külön is költözött a szüleitől.Hiába drága a bölcsi,még is beadják.Tudnak mellette tanulni,Farah még dolgozott is mellette.Nem furcsa,hogy mindig ugy mutattják a helyzeteket,hogyszemléltessék a problémát,amivel egy gyerek jár.Állítom,ez egy jól meg csinált kampányműsor.

Az évadzáróban megkérdezte egy néző valamennyiüket,hogy nem gondoltak az abortuszra?!Erre mind banbán nézett egymásra:neeem,neeem...


Milyen felfogással vannak ezek,Istenem.Inkább örökbeadom,minthogy elvetetném azt helló.

Sok részt láttam...minden csak szörnyülködtem:lehetettlen,irracionális dolgok vannak benne.8mint azt már feljebb említettem)

2011. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék:ezek mindig sírnak,hogy ez nincs ,meg az nincs,mi lesz velünk...milyen nehéz amerikában...

még is mindenük meg van.Mit gondolsz miből vették a fullos kiságyat,meg az új ruhákat,meg babaváro bulit tartanak.Hát a gázsiból,amit kapnak.

Mikor én szültem....autó,jogsi,tanulni....áááááá

örültem,ha szoptathattam,és nem kellett tápszert venni.


Ezek meg nem szoptatnak,mert fáááj....pfúúj!


Ok.Tudom,nem az én életem volt a kérdés,csak különbséget akartam mutatni,gond és gond között.

2011. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is azt néztem, hogy ott milyen jól élnek. Elköltöznek a szüleiktől (ráadásul igen komoly házakba..), összeházasodnak, drága autókkal járkálnak stb. Szerintem az MTV szponzorálja őket. Olyan ez mint a bármelyik másik "valóság show". Azok is ugyanúgy kaptak fizetést a bohóckodásukért.
2011. jún. 26. 07:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megjátszott. Nagyon látszik rajta, sok az ellentmondás. Most ezt az új szériát már nem néztem, csak amibe még a Maci, Farrah voltak, és sokminden sántított. A Farrahnál a gyerek apja körüli dolgok sem voltak tiszták, ott is több ellentmondás volt. Amúgy az MTV bíztos megfizette őket, nem ingyen csinálták, bár ez evidens.
2011. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!