Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van az, hogy míg az...

Miért van az, hogy míg az emberek 70%-a szereti a Való Világot és nézi is a TV-t, addig a maradék undorítónak tartja és visszakozik a közszereplőktől?

Figyelt kérdés

Ti hogyan viszonyultok...

a médiánkhoz?

a nyugati médiákhoz?

a háborús tudósításokhoz?

a média társadalomra gyakorolt hatásához?

azokhoz az emberekhez, akik még mindig hisznek a TV-nek?


2011. jún. 25. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert mindössze a tv nézők maradék 30 %-a tekinthető annyira intelligensnek, hogy inkább néz meg ez természetfilmet, mint egy ilyen f.szságot.
2011. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A 70%-ot a retekklub marketingesei mondják saját magukról.


A "maradék" nem nézi a TV-t, mert megundorodott a valóvilágtól. Na nem attól a fos műsortól, hanem attól az agymosásos, hazug diktatorikus demagógiától amit a hiradókban lehet látni.

2011. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy Jobbikos szavakat olvasok. Miből gondoljátok, hogy Ti nem vagytok az agymosottak? A Jobbik sem tett idáig sok mindent. Beültek a parlamentbe a nagy kondér köré és elkezdték kivenni a részüket. Ott van pl. Morvai, neki aztán biztos nagyon nehéz lehet a sorsa több milliós fizetéssel. Vagy tévedek? Nehogy megint egy MIÉP-szerű energia-lefoglaló legyen a Jobbik is... Azért erre jó odafigyelni. A kuruc.info pedig véleményem szerint veszít a hitelességéből évről-évre. Ma már olyan, mint a "jobboldal" Blikkje. Napi 40 cikk és fele baromság...
2011. jún. 25. 20:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te olvasod a kurucinfót? Nem, nem vagyunk se jobbikosok, se balabbikosok. Tisztességes állampolgárok vagyunk, és adófizetők szeretnénk lenni, de jelenleg még azok se vagyunk mert nincs miből.
2011. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kell letámadni, a kérdést úgymond pártatlanul tettem fel. Ettől függetlenül persze nekem is van állásfoglalásom (én speciel az MNA-t támogatom). A kuruc.info-t kb. 5 éve rendszeresen olvasom, volt egy időszak, amikor az index.hu-val párhuzamosan tettem ezt, hogy megismerjem a másik oldal véleményét, de nem tetszett amit láttam. Drogozásra buzdító videók??? Jobb helyeken a drogterjesztőket felakasztják. Manapság, ahogy már írtam, szerintem a kuruc.info valamilyen szinten hitelt vesztett, így a jövőnk.info-t olvasom úgy, hogy adok is a cikkek hírértékére. Végül is a Jobbikosozással nem akartam senkit beskatulyázni, de lássuk be, a hű Jobbik-pártiaknak vannak hasonló kifejezései, mint amiket ti is írtatok, s legtöbbjük a kuruc.info-ról szedi. /ami nem feltétlenül baj/
2011. jún. 26. 08:45
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert a maradéknak ennyire nincs fantáziája, hogy a szabadidejében a tévé előtt rohad és nézi az agyromboló műsort.

Kábeltévém nincs, csak az alap 3 csatorna plusz egy helyi adó. Igazából évekis tévém sem volt, nem hiányzott.

Nevetségesnek tartom, hogy intelligensnek gondolt emberek is szívesebben csevegnek a való világról, mint bármi másról.

Mielőtt politikailag engem is ide v oda sorolnál, megnyugtatlak, egyik párt vagy ideológia szimpatizánsa sem vagyok, mindegyiknek van előnye és még több hátránya, egyik se érdekel, nem is foglalkozom vele, ha nem muszáj.

Ha valami hír a fülembe jut és érdekel, beírom google-be és elolvasok róla néhány cikket.

Háborús tudósításokkal nem igazán foglalkozom, a helyzettel úgy, ahogy tisztában vagyok, ennyit elégnek tartok a mindennapjaimban.

A buta embereket utálom, akik ha valamit elmondtak a híradóban, akkor az úgy is van gondolkodásmóddal bírnak, és észérvekkel sem lehet meggyőzni, hogy elgondolkodjon legalább a dolgon.

2011. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem, de azzal nem értek egyet, hogy nem foglalsz állást. Ismered az Edmund Burke-től gyakran idézett sort? "A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak." Ez Magyarországon különösképpen igaz. A birka nép nem tett és nem tesz semmit azért, hogy változás következzen be. Minden jó, csak ne kelljen harcolni. De szerencsére akad néhány ezer oroszlán, aki küzdeni fog értük is...
2011. jún. 26. 23:37
 8/16 anonim ***** válasza:
18-35 év közöttre mondják. És ha valaki a legnézettebb első adást látta az sem 70%. És sokan utálják is azért nézték. A kamaszokból sokan meg egyszer sem látták.
2011. jún. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sok kamasznak rádiójáték és tévéműsor egy kutya múltszázadi hülyeség.
2011. jún. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ti hogyan viszonyultok...

- a médiánkhoz? Rádió halgathatalan max. a Kossuth. bár tudni kell dekódolni, híradó dekódolható de önmagát ismétlő és unalmas hogy a világban csak rossz dolgok történnek :D (mert amúgy nem), újság a szaksajtó minimális részén kivül szoclib .... . internet. Vagy vagdalkozva manipulálok, vagy manipulálva torzítók.

- a nyugati médiákhoz? Minimális fantázia van bennük. Kevés dekódolom van hozzá. Az általános emberi viselkedés és történelmi, kulturális háttér és pszichológiai+szociólogiai ismeretem alapján akaaro megfejteni.

- a háborús tudósításokhoz? Hát eddig a legtöbb a vártat harangozta be. Nem sok izgi van benne. Mert fantáziátlan.

- a média társadalomra gyakorolt hatásához? Az agy butítás önkéntes és igényelt ez benne a fájó.

- azokhoz az emberekhez, akik még mindig hisznek a TV-nek? Olyan nincs. Csak olyan aki a pártállam helyet frankót módod akar. A többség tudja hogy hülyeség. De az összezavarja ha nem mondják meg neki mi a véleménye.


A kuruc.info is ez a kategória és az RTL Híradó is. Mind kettő a táborának könnyen fogyaszthatóságot adja.

2011. jún. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!