Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékszik valaki, hogy mi...

Emlékszik valaki, hogy mi volt ez a reklám?

Figyelt kérdés
A 80-as években ment, szerintem valami kozmetikumot reklámoztak, nők voltak nagyon kisminkelve!? Mintha valami páva rémlene... Annyira féltem tőle, hogy ha már meghallottam a zenéjét, szaladtam ki a szobából... Olyan kíváncsi lennék most rá.:D
2011. jún. 29. 23:38
 1/7 anonim válasza:
ezt én is nagyon keresem. különben egy ruhagyárnak voltak a reklámja,és az volt a szövege, hogy ÁLMA VÁGYA PÁVA!
2012. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fogorvos válasza:
Úristen, azt hittem csak én féltem ettől a reklámtól ennyire! Kb 3-4 éves voltam, és én is skítva rogantam ki az "Álma, vágya, páva. Páááááva!" szövegnél. Szerintem attól a túlsminkelt szemű nőtől minden kisgyerek halálra ijedt. Én is keresem azóta is, hogy megnézzem újra.
2016. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FordPrefect válasza:

Azóta megvan esetleg? Én is szoktam keresni, évente átnézem a google-t :D

Rám is pontosan ilyen hatással volt az a q*va páva :D :D

2019. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én arra emlékszem (a furcsán összefestett nőkön kívül), hogy néhányszor dallamosan mondják, hogy Páááá-va, a végén pedig azt, hogy Pávoáááá-va.
2020. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ettől sztm mindenki félt gyerekként...Páva ruhagyár reklámja volt,de én se találtam még meg.
2020. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ettől sztm mindenki félt...
2022. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a reklám eddig nem került elő, de a Páva vállalat egyik reklámkocsijáról találtam képet a Fortepanon:

[link]

2022. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!