Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ennek a mesének mi a címe?...

Ennek a mesének mi a címe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Keresek egy mesét, aminek sem a címére, sem a komplett történetére nem emlékszem.


Valami olyasmiről szól, hogy volt egy kislány, akinek meghalt az anyukája, és az apukája is kénytelen volt őt elhagyni a munkája miatt. Egyszer a kislány kihajózott egy régi faházhoz, ahol régen a család együtt volt, de itt most az ellenség várta őt, és rá gyújtották a kislányra a házat. De megmenekült, mert az apukája helikopterrel kimentette őt.

Ha jól emlékszem a kislánynak volt valami állatkája, talán egy madara, ami mindig vele volt. Egyébként az apuka egy bajszos, nagydarab ember volt, a kislánynak pedig fiús haja volt.


És még egy olyan részre is emlékszem, amikor egy vidámparkban voltak, és az óriáskerékre felcsalogatták az ellenséget, és megállították nekik a kereket, és fentmaradtak, a kislány meg elmenekült.


Köszönöm szépen a válaszokat. Remélem érthető, amit leírtam. Ha van valami kérdés, akkor nyugodtan írjátok le. :)


2011. jún. 30. 12:26
 1/7 anonim válasza:
ez nem egy horrorfilm?
2011. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem :D

melyik horrorfilmre gondoltál? :D

2011. jún. 30. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a Tom és Jerry egyik mozifilm lesz szerintem.

[link]

2011. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igeen, ez lesz az. :)

De itt nem tudom megnézni :(

Nem tudsz valami oldalt, ahol le lehet tölteni, vagy meg lehet nézni online?

2011. jún. 30. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg a Tom és Jerry. :) De szerettem ezt a mesét.
2011. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, itt meg is nézheted. :)

[link]

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! Nagyon szépen köszönöm! :)))
2011. jún. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!