Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Naruto Shippuden hányadik...

Naruto Shippuden hányadik résztől van?

Figyelt kérdés
Mivel még mindig készülnek a shippuden és a sima Naruto folytatásai, és úgy hallottam hogy valahányadik résztől van a shippuden de lehet nézni a nem manga szerinti folytatását is.Ha ez így van hányadiktól jön a Shippuden?Ha nem akkor pls valaki javítson ki.A másik hogy a naruto.com on láttam hogy megvehető a Naruto Shippuden movie,az csak egyberakva az egész Shippuden vagy mi?Ha valaki tudja pls igazítson ki.
2011. júl. 3. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Simán beírod, hogy Naruto Shippuden 1. rész, és ki fogja hozni.
2011. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De gondolom valaki nem ugy kezdi nézni hogy 2.Naruto után a Shippuden.Hanem hogy pls 150.rész után van shippuden meg folytatva a sima Naruto csak nem a mang szerint.
2011. júl. 3. 14:00
 3/12 anonim ***** válasza:
A sima Naruto 220 részes. Ebből 135-ig a manga szerint megy, aztán filler, ami arról szól, mi történik a sima sorozat és a shippuden közötti két évben. Ez tart 220-ig, és itt teljesen vége a Narutonak, és jön a Naruto shippuden 1. része. Tehát a teljes naruto 220 rész, abből 135 a sztori, 135-220-ig az asszem 85 rész, ami a nem manga szerinti folytatás, aztán jön a shippuden. Narutoból, és Sippudenből is vannak moviek, amiket máshol moziban játszanak, és semmit közük a mangához, meg a történetük nem nagyon kapcsolódik a sorozathoz sem. Van 3 Naruto movie, és 5 Shippuden. Érted? :)
2011. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem,akkor gondolom érdemes végignézni a sima Narutot aztán Shipuden,kösz.
2011. júl. 4. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
csak 135-ig nezd a sima narutot
2011. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mér? Akkor nemtudom mi történik.
2011. júl. 9. 11:26
 7/12 anonim ***** válasza:
de megfogod erteni ,a136-ik resztol semmi sem ''valos'' egyik resszel sem fogsz talalkozni a Shippudenben,amikor elkezded nezni a Shipp.1 reszet kicsit furcsa lesz,de nezd tovabb mert erteni fogod.
2011. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké,csak egyszer megnéztem a 135 öt és utána 136 meg a Shippudent és kicsit nem volt értelme,de megfogadom a tanácsod.
2011. júl. 10. 08:55
 9/12 A kérdező kommentje:
De akkor remélhetőleg a 135-220 részekben nem lépnek rangot,tanulnak technikát stb. Mert akkor semmit nem fogok tudni.Mert a Shippudenben már láttam egy lányt is akit soha nem láttam,vagy őt ott megfogom ismerni a shippudenben?
2011. júl. 10. 09:41
 10/12 A kérdező kommentje:
És különben Naruto Shippudenben is van olyan hogy nem a manga szerint van,csak lessz majd megcsinálva?
2011. júl. 10. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!