Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz az Így jártam anyátokk...

Mi lesz az Így jártam anyátokkal végén? Ki Ted gyerekeinek az anyja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szentem nincsenek is gyerekei csak képzelődik :D
2011. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az évadnyitó epizódban Ted meglátja Cindyt egy lánnyal, akit a szobatársának gondol, de kiderül, hogy ő Cindy barátnője, akivel össze is házasodnak. Barney unszolására Ted újra a GNB-nél kezd dolgozni építészként, hogy megtervezze a bank új központjának épületét. Hogy az új épület megépülhessen, le kell rombolni egy régi rokkant hotelt, az Arcadiant, amit Zoey (Jennifer Morrison) ellenez. Ezért Ted és őközte eleinte hatalmas ellentét van, de a sorozat előrehaladtával ezek a harcok szerelemmé alakulnak. Később viszont szakítanak, mert Ted a karrierjét a szerelem elé helyezi, így az Arcadiant lerombolják.


Miután az előző évad végén megegyeztek, hogy gyereket szeretnének, Lily és Marshall egyfolytában szexelnek, hogy Lily terhes legyen. Karácsony környékén hamis riasztást kapnak, majd a meddőségüket is letesztelik, eközben kerül elő Barney hasonmása, Dr. John Stangel, azaz Nőgyógyász Barney. Viszont egy másik tragédia történik, ugyanis Marshall apja meghal, ami teljesen letöri őt, a csapat viszont támogatja mindenben. Marhsall próbál túltenni édesapja halálán és újra élni. Lilynek tett ígérete ellenére, hogy keményebben dolgozik majd a jövőjükért, Marshall kilép a GNB-től és környezetvédő ügyvédnek áll, ami az álma volt. Zoey is leszerződteti, hogy segítsen neki megvédeni az Arcadiant. Az évad végén Lily bejelenti, hogy terhes.


Barney végre elismeri a csapatnak, hogy nem Bob Barker az apja, egész pontosan akkor, mikor az anyja új dönt, hogy eladja a házat, amiben Barney és a bátyja felnőtt, és utóbbi találkozik a saját apjával. Loretta odaadja Barney-nak az apjának a nevét egy darab papíron, de Barney széttépi, mivel felfedezi, hogy az anyja mennyit tett, hogy egyedülállóként nevelte őket. Marshall apjának temetésén Barney végül felhívja Lorettát, hogy látni szeretné az apját. A férfi, Jerome Whittaker, akit Barney végig csak a felügyelőjének gondolt. Barney csalódott, mivel Jerome nem az a laza ember, akire gyerekkorából emlékezett. Bár megpróbálja visszatéríteni Jerry-t a régi énjére, Barney elismeri, hogy valamikor meg szeretne állapodni. Robin be is mutatja Norának, aki iránt később érzéseket táplál.


Robin teljesen magába zuhan, miután szakított Donnal, de rájön, hogy lépjen túl rajta. Folytatja a munkáját a reggeli talk-showjában, de miután egy hiperaktív műsorvezető-társat kap, kilép. Majd felveszik kutatási asszisztensnek egy másik csatornához. A csapat még többet felfedez a kanadai popsztár múltjából. Robin összefut a titkos szerelmével, akiről Jővőbeli Ted elmondja, hogy még felbukkan.


Az évad egy rövid jövőbeli esküvői jelenettel kezdődik. Jövőbeli Ted elmondja, hogy ez az esküvő, ahol Barney a vőlegény, ugyanaz az esküvő, ahol megismerkedett a feleségével.



Ennél többet csak a készítők tudnak.

2011. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg tökre nem számít ki a gyerekei anyja!
2011. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már sokszor gondolkodtam ezen, de ki tudja?

Első és legfontosabb dolog most, hogy Barney-t kiszabadítsák abból az esküvőbőlxD Komolyan mondom megőrülök, ha megteszi. Talán ott csattan el az 5. pofon, vagy esetlek Robin mond valamit, sőőt az is lehet, h nincs csak egy újabb csajozási trükk és csak nagy átverés az egész.


Mivel elvben itt kell megismerni az "anyát" valami tuti lesz, de gondoljunk vissza. Annyiszor volt már említve ez a dolog, h csak na. Valszeg ez sem akkora nagy ügy ez, talán csak köszönnek egymásnak, vagy ilyesmi, de tuti nem lesz komoly, hiszen ne úgy kezdődjön már az évad, hogy azt tudjuk meg, ami miatt valszeg nagyon.nagyon sokan abbahagyják a nézését a műsornak, mivel "megtudták amit akartak".


Azon sem lepődnék meg, ha az esküvői dolgokat csak egy visszaemlékezésként említik és így kicsit tudják húzni, de akkor ez már nem lenne "izgalmas".


Én még mindig azt remélem, hogy Barney nem fog ennyire elkötelezett lenni már most, de ha már elkötelezett akkor már Robinnal mert ő még szimpatikus. :D

MAjd ősszel meglátjuk:D:D


16/L

2011. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!