Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen mesében / filmben...

Milyen mesében / filmben nincsenek gonosz emberek? (micimackón és az 5 éveseknek készült meséken kívül)

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hú, hallod nagyon nehezet kérdeztél. szerintem mindben vannak. csak film érdekel vagy könyv is? mert pl Michael Ende Végtelen történet c könyvében egy gonosz farkas van, de az kb 2 fejezetben van csak szóval alig. a film azonban borzalmas, azt maga az író is utálta! esetleg a német változat a filmből... (azt nem láttam). de a könyv jó. vagy szintén tőle a momo. abban úgynevezett szürke urak vannak, de ők az időt akarják ellopni, szóval nem ilyen félelmetesek, hogy bántanak v ilyesmi. abból is van film

aztán hmmm gondolkodom...

andersen: a rút kiskacsa, a kis gyufaáruslány, vagy oscar wilde a boldog herceg és más mesék, de azok szomorú mesék!!!

vagy a charlie és a csokigyár, de nekem nem jön be az új verzió. a régi film sokkal jobb.

2011. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, a Charlie és a csokigyár nagyon jópofa és tanulságos mesekönyv. Egyébként nekem is jobban tetszett a két filmfeldolgozásból az első, Gene Wilderrel a főszerepben a 70-es évek elejéről. Annak ellenére, hogy a Johnny Depp-es változat technikailag jóval fejlettebb szinten volt.
2011. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mackótestvér

az tök cukii

Táncoló talpak

2011. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

második válaszolóval teljesen egyetértek (első vagyok)

hmm... shrekben volt gonosz?

van az új film, a rio, még nem láttam, de tesóm mesélte. vagy szintén látatlanban madagaszkár?

aztán jégkorszak részek? a 3.-ban van rudi, ő gonosz. (manfred: "oh. rudi? már azt hittem, valami gonosz neve van, pl. őőő dezső, vagy tommy":D) a többiben max diego gonosz, de őt megtérítik:)

teletabbi (vicceltem)

pochahontas? john smithék voltak, de már nem emlékszem pontosan, régen volt.

casper a kis szellem?

vagy ha nem azért kérdzeed, hogy mi az ijesztő, hanem konkrétan a gonoszok, akkor scooby doo-ban mindig lebuktak a szellemek, hogy nem is azok.

nyomorultak mesefilmben vannak, de csak az elején

ennyi még eszembe jutott. remélem, segítettünk. egyébként mért érdekel?

2011. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A természetfilmek.
2011. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 10 deka farhát ***** válasza:

Thomas a gőzmozdony?


Igaz, ez lehet, hogy az 5 éves kategória, én mégis szeretem, pedig lassan 5×5 éves vagyok :)

2011. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Hófehérke 7 pasival élt együtt,Piroska szülői tiltás ellenére egyedül csavargott, Csipkerózsika egy idegennel csókolózott, majd hozzáment, Hamupipőke kiszökött éjjel egy buliba.Ezeken a meséken nőttünk fel és csodálkoznak a szüleink, hogy milyenek vagyunk?!:D
2011. júl. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Clannad nevű anime (japán rajzfilmsorozat), bár ezt is inkább 10 év felett ajánlom.
2011. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Pl. a Vidám mesékben egyáltalán nincsenek emberek. Illetve az egyikben szerepel a Mikulás. A sün, akit meg lehetett simogatni c. könyvben szintén állatmesék vannak.
2011. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 huzit válasza:
Első hozzászóló mondta Oscar Wilde-ot. Neki adok egy nagy pacsit.
2011. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!