Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt már veled hogy Ada...

Volt már veled hogy Ada távozása miatt nem nézed a Viva tvt?

Figyelt kérdés
Először csak néhány műsort hagytam ki amiben Ada volt, de aztán rá kellett döbbennem, hogy miatta néztem az egész csatornát. Most olyan sivár minden, csak miatta volt Matáv Tv-m. most lemondom és előfizetek a Digire. Nem is akarom látni a Vivát :(
2011. júl. 26. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ér semmit a Viva Tv akárhogy is nézzük.

Tök mindegy, hogy Adával, vagy nélküle. Egyébként szerintem az a nő szörnyen nagyképű, és eléggé flegma.

Eszti meg nem tud műsort vezetni. De sajnos nem ez a legnagyobb gond, hanem, hogy nagyon tájékozatlanok. Fogalmuk sincs semmiről, ráadásul utána sem néznek a dolgoknak. Mondjuk, hogy most csak felhozzak egy példát Adam Lambertöt egyszer (pont Ada) úgy konferálta fel, hogy az X-Faktor győztese. Nem tudom mibe telne ha utána néznének valaminek.

Egy szóval az egész csatorna igénytelen, arról már ne is beszéljünk, hogy mik számítanak ott nagy slágereknek.

Adáról pedig meg van a véleményem...

2011. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ada egy nyomorék ,de szerencsére ott van ahova való: sehol.
2011. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a viva régen is meg most nagyon szar olyan borzalmas számok mennek benne ,nagy ritkán egy-két jó felbukkan de tényleg pocsék a műsor vezetők meg nem annak valók a Zola hadar és hülyeségeket beszél Eszti meg egyszerűen nem tud felszabadultan beszélni nem tv-be való
2011. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vivatv-t 10-14 év közötti korosztály találja csak élvezhetőnek.

Addig én is szerettem, utána már irritált, hogy csak beszélnek és beszélnek, de közben semmi érdekes nem hangzik el... Meg kevés a zene is rajta, és túl sokat pofáznak:s

2011. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
én anno Kristóffal voltam igy én tökre bírtam h ő vezette de miután elment hát nem nagyon néztem, de most h Eszti van megint nézem mert nekem ő szimpatikus
2011. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem túlságosan szeretem a Vivát, szerintem nem túl igényes. Adát sem kedveltem soha, de nem ismerem, így nem mondhatok róla semmi bántót.
2011. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem!! Mert én legjobban Ben-t szerettem és onnantól addig amíg ő volt majdnem, hogy Viva függő voltam, de mióta nincs azóta nem nézem annyira! Bár én Adát is szerettem Zolát sokáig nem, de mostmár őt is megszerettem, de lehet, hogy csak az játszott szerepet benne h VJ Esztitől mindenki jobb. Nem tom...........nekem Eszti nagyon-nagyon ellenszenves!!
2011. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő már nem régebben elment a csatornától?


Amúgy mikor még nem így hívták a csatornát, rengeteget néztem. Amikor otthon voltam folyton ez ment, ezen nőttem fel még a 90-es évek végén, 2000-es évek elején. Még emlékszem a kezdeti műsorvezető gárdára, akik közül sokan más csatornáknál ma is más jellegű műsorokat vezetnek, vagy rádióznak.

Aztán később is néztem a csatornát, de akkor inkább már csak bel-bele néztem. Mostanában meg már szinte soha.

De ez lehet hogy csak azért van, mert közben felnőttem. Lassan 30-hoz közelítek, így már más az érdeklődési köröm.

2012. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!