Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Hetalia-ból melyik az a...

A Hetalia-ból melyik az a rész amikor kiderül, hogy Hungary-chan yaoi fan? O. o, mert azt nem láttam és lehet, hogy nem is fogom megtalálni.

Figyelt kérdés
Egyébként mit csinál? O.o
2011. júl. 28. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem(Nem biztos!)amikor Chibitalia és HRE egyszer meglehetősen kínos helyzetbe kerültek(Hungary ráadta a ruháját és tetszett a kis srácnak,Chibitalia meg megijedt tőleXD)azt mondta hogy milyen kis édesek együtt...de azt ne feledjük hogy Bözsi végig tudta hogy Chibitalia fiúO.o

Szóval igenXD

2011. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xD köszi
2011. aug. 1. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:

A mangában van egy olyan jelenet, mikor Franciaország letámadja Ausztriát, Magyarország pedig meglesi őket meg fotózza őket... Azután mondja neki Ausztria, hogy nem neki való látvány ez, de erre Magyarország csak kuncog.

De tulajdonképpen a Chibitaliás részekben is kiderül...

2011. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De például akkor lecsapja Francist amikor Ausztria után leskelődik. Én nem láttam semmi jelét az animében. A mangában vannak jelek de én igazából a fanartokról értesültem. DE ha választani kell akkor HRExChibitalia témára voksolok.
2012. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!