Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap több helyen is láttam,...

Tegnap több helyen is láttam, hogy a mai Fókuszban benne lesz Fluor, de nem volt benne. Miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen nézed a Fókuszt, akkor esetleg emlékezhetsz, hogy rendszeresen vannak riportok, amiket nem akkor adnak le, amikorra "ígérik", hanem néhány nappal később.

Ennek fő oka, hogy ha aznap van vmi aktuálisabb hír, azt teszik be a helyére.

Bár azt nem tudom, miért azon hírek helyére teszik, amiket beharangoznak, és a nézők esetleg várják, hogy leadjanak egy adott riportot. Mert tehetnék olyan helyett is, amit nem reklámoznak, hogy lesz róla szó (de ez már magánvélemény).

2011. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért:

http://www.youtube.com/watch?v=wbhqn7mBmbo


Lehet ledöbbeni. Nem (csak) az USA-ról beszél, ez világméretű jelenség, félelmetesen igaz Magyarországra a videó... Persze aki SP-t, Flourt néz, és Retek Klubbon nevelteti agysejtjeit, ezeket nem veszi észre. George Carlin jól mondja: "Nem akarnak egy olyan lakosságot, amely képes a kritikus gondolkodásra". ennek pedig a legjobb eszköze, hogy tudatlanságban tartsák, kitalált mesevilágban, a média a legjobb eszköz.

2011. júl. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszönöm!

Másodiknak: Nem ezt kérdeztem, ne off-olj!

2011. júl. 30. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!