Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szoktatok Disney chanelt (...

Szoktatok Disney chanelt ( Disney csatornát ) nézni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én nem.

akkor ciki ha nézed, ha idősebb vagy, mint 14.

2011. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ma délben ünnepeltem a 14. szülinapom:D

és már nem nézem.

2011. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
de bocs, amúgy 54 vagyok.
2011. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

igen, szinte mindig csak azt nézem, anyámék mondják is h te nem tudsz mást nézni csak ezt a hülye disneyt:$

15/L

2011. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 :) :) :) ***** válasza:
Régebben néztem de mostmár bele se nézek...az uj észeket megnézem a honlapján ha érdekel :)14L
2011. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézem. Inkább Comedy Centralt nézem mindig. Ha pankráció megy akkor azt nézem ahol megy, ha Doktor House megy akkor meg azt nézem de csak ezt a 2-őt nézem más csatornán. Meg néha a simpson családot a viasat6-on.
2011. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Phineas és Ferböt meg a Zeke és Luthert nézem rajta meg talán néha a Benne vagyok a bandábant. Szánalmasan sz@r egy csatorna tele gagyi mocsokkal a Jetix/FoxKids sokkal jobb volt.
2011. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A FoxKidset kiskoromba állandóan nétem. A Jetixet is de azt nem olyan sokszor, a Disneyt meg néztem egy kis ideig most nem nézem sose. Úgy megutáltam azt a gépnevetést, főleg azért mert erőltetik hogy nevessünk. De a gépnevetés is 4 nevetésenként ismétlődött.
2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én tök bírom:) Régen elzárkóztam a gagyi sorozatoktól, amiket ott adnak, de aztán megkedveltem őket. Tök jó, ha valami könnyű kis vackot akarok nézni, amikor nem tudok aludni vagy le vagyok strapálva.

Amiatt meg külön díjat érdemel, hogy elég gyakran adnak valódi Disney klasszikusokat, jó régi meséket^^

2011. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
76%
Szerintem a disney nagy hibát,követ el azzal,hogy teleszórja ilyen tinisorozatokkal az adásait,ahelyett,h gyerekcsatorna lenne. Aranyos,kedves mesék kellenek a gyerekeknek,nem hana montana,meg az a varázslós fos...
2011. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!