Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy is volt ez a mai Ezel...

Hogy is volt ez a mai Ezel részben? .

Figyelt kérdés
Amikor a végén Ezel felhívta Cengizt, akkor miért hitte azt, hogy Kaya hívja őt?
2011. aug. 3. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom Cengiznek volt erre egy külön telefonszáma, és azon csak Kaya szokta hívni. Mert ugye Ezel Kaya híváslistája szerint tárcsázott. Vannak már ilyen dual sim kártyás telefonok. Vagy pedig számított Kaya hívására, így mikor csörgött, egyből azt hitte ő az. Ezek a választási lehetőségek vannak.
2011. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, így már érthetőbb :D
2011. aug. 3. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan sorozat, amiben mindent a szádba rágnak, van csomó dolog, amit végül is a nézőre bíznak, hogy képzeli el. Én ezeket a lehetőségeket gondoltam, de persze lehet más is.
2011. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik fórumon olvastam, ahol szintén felmerült ez a kérdés.


"Ezel valószínűleg megbuherált készülékről hívta. Hisz előtte, amikor egy másik számot hívott fel, egy női hang szólt bele, hogy te vagy az Kaya?


Eysant is így hívta fel a kávézóban, hisz Ezel hívta fel, de Kenan számát írta ki, ezután kérdezte Eysan honnan tudtad?"

2011. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!