Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudok valahogy digi sportot...

Tudok valahogy digi sportot szerezni anélkül hogy előfizetnék a diginél?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2011. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én tudok!
2011. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaz 1500Ft havonta csak és kell hozzá beltéri és internet.Jah és teljes DIGI-tv csomag
2011. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mennyi humorista jár erre
2011. aug. 5. 01:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Te kezdted a hülye kérdéseddel.
2011. aug. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Rubicom-nál van DigiSport
2011. aug. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
az invitelnél van digi sprot
2011. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Menny egy sörözőbe, vagy étterembe!
2011. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KJUsul válasza:

Digisport van a Btel, HelloHD szolgáltatóknál. De természetesen előfizetés szükséges náluk.


Meg lehet próbálni a kártyamegosztást, de az egyrészt illegális, másrészt kétlem, hogy az új Nagra 3 kódolás miatt működne.


Ingyenes megoldás így valószínűleg nincs.

2011. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nikol.T. válasza:
Kedves Kérdező! Csak meg akarom köszönni, hogy feltetted a kérdést. Nem tudom, hogy nálad mi a kérdés apropója, de nekem Pestről most kellene átköltöztetnem a UPC előfizetésem (még 3 hónapig hűségnyilatkozatos), és így talán felmondani a párom debreceni Digijét. (Őt már nem köti a "kötelező hűség".) De nem akarom, hogy ezután ne legyen Digi Sportja, ahhoz túlságosan szereti a csatornát. Sajnos az én helyzetem patt, mert a UPC-nél semmilyen formában nincs Digi Sport, de remélem, te még megtalálod a megfelelő megoldást! Sok sikert!
2011. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!