Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik adást unod már?

Melyik adást unod már?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Soroljam?

RTL Klub, TV2, Discovery Channel (kivéve pár műsor), VIVA, Comedy Central (szintén pár kivétel), stb.


Igazából majdnem az összes csatornát nem bírom, még Nat Geo meg ilyeneket sem, a Discovery Science az egyetlen, amit képes vagyok nézni.

A többit nem, mert vagy iszonyat szar sorozatokat adnak/rohadt régi szar filmeket orrba-szájba reklámokkal, vagy régi (több éves lemaradás külföldhöz képest) jó sorozatokat fos szinkronnal.


Még az HBO/Cinemax lenne normális csatorna, HA nem létezne a torrent.

2011. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 3 adónk van:)

m1 hetek óta szemcsés szóval azt alig nézem

marad 2

rtl+tv2


a hőhullám c műsor a legalja most

sztem.

2011. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

tv2 összes műsora unalmas nekem.

ami tetszett NCIS, House... elb.szták az ismétlésekkel...

2011. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy összességében a TV adást, kevés kivételtől eltekintve, ami kimerül a híradóban :D
2011. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Az összest a Disney Chanellen (aki hiányolja a Fox kids-t az kérem adna egy zöld kezet? :D).


A comedy-t nagyon szeretem. 3 kedvencem a Discovery Channel a Comedy Central és a Nat. Geo.

Doktor houset is gyakran nézem.

2011. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A TV2 műsorait. Meg a sok idióta ismétlést az ismétlőcsatornákkal együtt.
2011. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Viva, és minden helyszínelős-krimisorozat, CSI, NCIS, dr csont, house, mentalista, castle, meg minden ilyen SZAR..

ja és a borzalmas vágással és színészekkel készített mexikói-török sorozatok, pl az Ezel.. borzalmasak.

2011. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző:


Lehet nem szeretni ezeket, de pl. House az egyik legkomolyabb dráma jelenleg országos csatornán, azért leszarozni enyhén erős.

CSI meg NCIS meg ilyenek meg amerikában a legnézettebb sorozatok, bár ami ennyire szar azt már én sem szeretem (bár NCIS-ről hallottam már jókat is, de CSI az nyugodtan mehet a szar kategóriába)

2011. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!