Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Ezel című sorozatban, mi...

Az Ezel című sorozatban, mi történt Azad, és Ali között?

Figyelt kérdés
Előző hét hétfőtől, egészen máig nem tudtam nézni a sorozatot, ezért ma úgy döntöttem visszanézem, de nem az egészet, hiszen arra időm, és ahhoz türelmem sem lenne, ezért csak a hétfőt, a keddet, és a mai részt akartam bepótolni. A hétfői rész kb. negyvenedik percénél tartok, ahol Azad Alival akar beszélgetni, valami fontos dologról, és Ali válaszából kiderül, hogy volt köztük valami, de mi?
2011. aug. 17. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Cengiz megverte Alit, Azad pedig elvitte őt oda, ahol az Öreg van, hogy Ali ne legyen egyedül, mert nem tudná magát megvédeni. Már éjjel volt, csak ketten ültek a kanapén és majdnem smároltak, de Ali elfordította a fejét.
2011. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem mutattak semmit. Csak hogy elmentek együtt az öreg lakására, beszélgettek, aztán majdnem csókoloztak, de hírtelen észbe kaptak, és Azad felpattant, és kiment. Aztán véget is ért a rész. A következő részben meg már másnap volt, és csak a reakciójukból lehet következtetni, hogy volt valami... A fantáziádra van bízva.

Egyébként meg nem akarok beleszólni, de jobban tennéd, ha azért megnéznél minden részt, mert ez nem olyan sorozat, ahol nem gáz ha néha kimarad, így sem könnyű mindig követni.

2011. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!