Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éden Hotel kérdésben segítség?

Éden Hotel kérdésben segítség?

Figyelt kérdés
Sajnos nem láttam belőle egy részt sem,annyit tudok csak róla hogy taktikai játék volt.Az előbb lett vége,az utolsó rész volt,pont ott volt bekapcsolva a tv.Tehát csak az utolsó adást láttam,és nem értettem a "labdás jelenetet".Ha az a pár megnyerte a 25 millió forintot,akkor mi volt a végén az a labdás jelenet,egyáltalán nem értettem,hogy mi volt a lényege.Aki nézte végig,elmagyarázná?Köszi!
2011. aug. 19. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig egy vagy két fiúval, vagy lánnyal többen voltak bent, és hetente kiesett közülük valaki, ugyanis minden csütörtökön párt kellett választaniuk, és aki pár nélkül maradt, ment haza, jövő héten lett új.


A cél: a végjátékban (amit láttál) bent maradj egy párral együtt. Amikor közeledett a játék a vége felé, már feladatok voltak és aki nem volt benne jó, kiesett és így maradtak összesen négyen, két pár. A már kiesett játékosoknak ekkor vissza kellett menniük, és annak a párnak a háta mögé állni, akit szeretnék ha megnyernék a lóvét.


Kristóf és Alíz mögé álltak többen, és nekik, hogy tutira nyerjenek, volt még egy feladatuk: az bizalom próba, azaz mennyire bíznak egymásban.

Éva sorra növelte a pénzkötegeket, és a pár két tagja tartották a labdát. Ha a pénz elfogyásakor mindkettőjüknél ott a labda, övék az egész lóvé. De ha egyik nem bízik a másikban, elengedheti a labdát, és akkor az addig kivett pénz az övé, a másik nem kap semmit.


Kristóf átverte Alízt, elengedte a labdát, övé lett a pénz egy része (nem emlékszem mennyi, én még Viasaton láttam tavasszal), és ekkor jött az utolsó csavar: Éva kijelentette, hogy a megmaradt pénzt (jó sok volt) megkapja a másik pár, azaz Robi és Linda.

2011. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Sajnálom hogy nem láttam,biztos nagyon jó lehetett.Azt tudta a pár,hogy ha valamelyikük eldobja a labdát,akkor a másik semmit sem kap?
2011. aug. 19. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, tudták. De sajnos nem bízott Kristóf Alízban, így eldobta.
2011. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én utáltam ezt a Kristófot mint a szart, már tudtam amikor elkezdték a labdás dolgot, hogy át fogja cse.szni a csajt.
2011. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eden Hotel 2.hu itt vissza nezheted az osszeset.Az elsot en is itt neten neztem vissza!
2012. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!