Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miről szól a Doctor Who a BBC-n?

Öhhhhhhhh kérdése:

Miről szól a Doctor Who a BBC-n?

Figyelt kérdés
több országban is megy ez a sorozat, de még nem sikerült kitalálnom, hogy mi a fene ez. ha jól tudom többféle 'Doctor' is van, kilencedik, tizedik, 11, stb. a neten látok róla rajzokat meg ilyesmiket, és nagyon érdekelne! Ha valaki tudja a története(ke)t, írja meg légyszi!
2011. aug. 19. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálsz mindent, ami érdekel. :)

2011. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösziköszikösziii.:D
2011. aug. 20. 11:08
 3/6 Gőte ***** válasza:

Fittyfene... Pedig szívesen belekezdtem volna egy Tizes féle szófosásba...

De ha már belinkelték... hinnye...

2011. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gőte válasz ütött ;)
2012. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem szeretném túlbonyolitani ezt a dolgot,de a lényeg az hogy a doktornak több külseje van.félreneérts de eleinte én se értettem a sorozat lényegét.még csak 8 éves voltam amikor 2005-ben először láttam,és nagyon megtetszett.később rájöttem hogy ennek a sorozatnak előzményei is vannak ám.1963-ban kezdődött és 1989-ben ért véget.Kb olyan 26 évad lehetett.és a doktor karaktere szinészenként változott.röviden ennyi
2012. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!! most már ez az egyik kedvenc sorozatom XD
2012. szept. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!