Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek? Többi...

Mi a véleményetek? Többi lejjebb --->

Figyelt kérdés

Először is bocs hogy itt kérdezek... tegnap a híreket néztem és meglepődtem egy kijelentésen, és arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek most kamu vagy nyelvbotlás??? Itt van a híreknek a linkje 1:01-től 1:25-ig nézzétek meg

[link]


Lényeg az hogy a magyar pékszövetség társelnöke azt a kijelentést tette hogy Szent István idejében az akkori kenyér egyik alapanyaga a BURGONYA volt, hol ott a burgonya Dél-Amerikában őshonos és Európába Pizzaro 1540-es évekbe hozta be! [link]


Ehhhh nos szerintetek ??? :P


2011. aug. 21. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi magyarok fedeztük fel Amerikát is, Kolumbusz előtt 600 évvel, nem tudtad? :D
2011. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem az a tragédia, hogy a társelnök marhaságokat beszél, hanem az, hogy mindezt a tv lelkendezve le is adta...

(várom már 2012- őt, akkor jön a világvége, és megszabadulunk ezektől a barmoktól... :)

2011. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
reklámfogás... honnan tudnák, hogy csinálták akkor a kenyereket szerintem kijelenthetjük, hogy Szent István államalapító királyunk soha nem evett burgonyás kenyeret (bár én megkóstolnám:D)
2011. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a mondat tetszett, hogy természetesen akkor is adalékanyag mentesen készítették a kenyeret.......Na ne b@ssz azt hittem volt benne e330 meg e520, és rá volt írva a csomagolásra, hogy nyomokban földimogyorót tartalmazhat...... De amúgy nem tudom, hogy lehetnek ilyen hülyék.....
2011. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak le akarták írni, hogy ők milyen egészséges kenyeret csináltak még István is azt ette és vegyétek ti is 1000forintért, mert van benne igazi krumpli. Akkor inkább süssük magunknak rakhatsz bele amit akarsz és olcsóbb:D
2011. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hehe xDxD
2011. aug. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!